futurebeat.pl News Tech Mobile Gaming Nauka Moto Rozrywka Promocje

Technologie

Technologie 5 sierpnia 2019, 11:04

autor: Arkadiusz Dziermański

Aplikacja H&M. Sprawdziłem 8 aplikacji i wiem gdzie robić zakupy

Spis treści

Aplikacja H&M

Najważniejszą korzyścią dla użytkownika aplikacji H&M są różnego rodzaju rabaty. Aktualnie na starcie dostajemy np. 10% zniżki na kolejne zakupy, 5% na produkt z wyprzedaży, czy bilet do kina. Za każde zakupy zbieramy punkty, które później można wymienić na rabaty.

Aplikacja H&M może pochwalić się przede wszystkim rabatami na ubrania. - Lidl czy Biedronka? - sprawdziłem aplikacje i wiem gdzie robić zakupy - dokument - 2019-08-05
Aplikacja H&M może pochwalić się przede wszystkim rabatami na ubrania.

Za każde zebrane 300 punktów dostajemy 10 zł zniżki na zakupy. Z wszystkich rabatów korzystamy poprzez wyświetlenie na ekranie kodu kreskowego, który następnie jest skanowany przy kasie.

Aplikacja daje nam również dostęp do bogatej oferty sklepu internetowego H&M, w którym od razu możemy złożyć zamówienie na wybrane produkty. Do wyboru jest pokaźna liczba kategorii.

Na starcie aplikacja wita nas wyborem regionu. Warto przy tym uważać, bo przez przypadkowe kliknięcie regionu innego niż Polska możemy zapomnieć o interfejsie w języku polskim. Wtedy konieczne jest przeinstalowanie aplikacji.