futurebeat.pl News Tech Mobile Gaming Nauka Moto Rozrywka Promocje

Technologie

Technologie 5 sierpnia 2019, 11:04

autor: Arkadiusz Dziermański

Aplikacja Lidl i Lidl Plus. Sprawdziłem 8 aplikacji i wiem gdzie robić zakupy

Spis treści

Aplikacja Lidl i Lidl Plus

Lidl ma w swojej ofercie dwie aplikacje mobilne. Pierwsza z nich jest starszym programem i w zasadzie można ją określić jako bardziej rozbudowaną, interaktywną gazetkę promocyjną. Znajdziemy w niej informacje o aktualnych i nadchodzących promocjach. Dodając produkty do ulubionych można w prosty sposób stworzyć listę zakupów (a sklep poinformować o naszych preferencjach zakupowych). Aplikacja może nas też pokierować w drodze do najbliższego sklepu, dzięki aktywnemu przekierowaniu do map Google.

Lidl Plus to najnowsze „dziecko” sieci. Znajdziemy w nim dostęp do różnego rodzaju zniżek – w postaci kuponów na wybrane produkty i specjalnych rabatów dla osób korzystających z aplikacji. Lidl Plus powiela też możliwości starszego programu w zakresie dostępu do najnowszych gazetek promocyjnych. Pozwala też na wzięcie udziału w loterii w postaci „Zdrapki Plus”. Aplikacja daje również dostęp do elektronicznych paragonów, do których możemy zajrzeć z poziomu aplikacji lub po zalogowaniu się na stronie internetowej Lidla.

Zostało jeszcze 55% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie