futurebeat.pl News Tech Mobile Gaming Nauka Moto Rozrywka Promocje

Technologie

Technologie 5 sierpnia 2019, 11:04

autor: Arkadiusz Dziermański

Aplikacja Auchan. Sprawdziłem 8 aplikacji i wiem gdzie robić zakupy

Spis treści

Aplikacja Auchan

Przygodę z aplikacją Auchan zaczynamy od wyboru sklepu, w którym najczęściej robimy zakupy. Co ciekawe, choć mam obok siebie dwa obiekty tej sieci, istniejące już od długiego czasu, tylko jeden był dostępny na liście. Z poziomu aplikacji możemy zobaczyć najważniejsze informacje na temat danej placówki, w tym godziny otwarcia raz dostępne usługi dodatkowe, takie jak choćby dorabianie kluczy.

Aplikacja Auchan wymaga moim zdaniem pilnego odświeżenia. - Lidl czy Biedronka? - sprawdziłem aplikacje i wiem gdzie robić zakupy - dokument - 2019-08-05
Aplikacja Auchan wymaga moim zdaniem pilnego odświeżenia.

Cała aplikacja wygląda troszkę przestarzale na tle konkurencji i przypomina jedną wielką gazetkę promocyjną. Interfejs momentami nie jest spójny i myślę, że był przygotowywany lata temu. Formularz rejestracji jest bardzo rozbudowany i wymaga podania imienia, nazwiska, daty urodzenia i kodu pocztowego. Plusem jest za to możliwość zarejestrowania się jako firma.

Po założeniu konta dostajemy dostęp do kuponów rabatowych na wybrane produkty. Korzystanie z nich nie jest proste, bo każdy kod musi zostać zeskanowany przy kasie. Strach pomyśleć ile czasu trwałoby skorzystanie z kilkunastu równocześnie podczas jednych zakupów…

Oprócz tego aplikacja pozwala na robienie zakupów online, o ile obsługuje to nasz sklep, tworzenie list zakupów oraz przeglądanie gazetek promocyjnych.