futurebeat.pl News Tech Mobile Gaming Nauka Moto Rozrywka Promocje

Technologie

Technologie 5 sierpnia 2019, 11:04

autor: Arkadiusz Dziermański

Aplikacja Carrefour. Sprawdziłem 8 aplikacji i wiem gdzie robić zakupy

Spis treści

Aplikacja Carrefour

Aplikacja Mój Carrefour zaskakuje liczbą dostępnych opcji. Na pierwszy rzut oka, to co widzimy w głównym oknie programu przypomina trochę Lidl Plus. Mamy tutaj dostęp do sporego zestawu gazetek promocyjnych i kuponów zniżkowych, które można wykorzystać przy zakupie wybranych produktów.

Bardzo użytecznym narzędziem jest czytnik cen. Zamiast szukać skanera w sklepie, można do tego użyć telefonu. Trzeba jednak pamiętać, że działa on tylko w momencie, kiedy faktycznie znajdujemy się w sklepie. Jest to sprawdzane na podstawie naszej lokalizacji. Jeszcze bardziej przydatna jest funkcja Scan&Go (dostępna w wybranych sklepach), która w dużym uproszczeniu pozwala na zaoszczędzenie czasu przy kasie. Wszystkie produkty z koszyka możemy zeskanować za pomocą telefonu, a po podejściu do kasy wystarczy podać sprzedawcy kod z aplikacji. To automatycznie wczyta wszystkie przedmioty i wystarczy już tylko dokonać płatności.

Zostało jeszcze 53% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie