Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 października 2020, 17:41

autor: Roksana "washi" Sładkowska

Zwiastun Mortal Kombat 11 potwierdza dołączenie Rambo do gry

Dziś w sieci pojawił się zwiastun Mortal Kombat 11, który potwierdził niedawne plotki – do gry zmierzają John Rambo, Rain i Mileena. Wraz z nowymi bohaterami otrzymamy ostateczną wersję produkcji.

Pod koniec września wspominaliśmy o tym, że fani doszukali się w plikach aktualizacji Mortal Kombat 11 informacji, które sugerowały, że do produkcji wkrótce dołączą John Rambo oraz dwoje innych wojowników. Dzisiejszy zwiastun gry tylko potwierdził te informacje – NetherRealm zaprezentował Kombat Pass 2, dzięki któremu gracze będą mogli wcielić się nie tylko w słynnego komandosa, ale też w Raina i Mileenę.

NetherRealm potwierdził również wydanie ostatecznej wersji gry – Kombat Pass 2 wejdzie w życie wraz z Mortal Kombat 11 Ultimate 17 listopada 2020 roku. Mortal Kombat 11 Ultimate to edycja zawierająca Kombat Pass 1 i 2 oraz rozszerzenie Aftermath. Co więcej, posiadacze Mortal Kombat 11 otrzymają bezpłatną aktualizację na PlayStation 5 i Xboksa Series X/S – deweloperzy zapewnią ulepszoną oprawę graficzną, rozdzielczość 4K, skrócony czas ładowania oraz cross-play.

Zwiastun Mortal Kombat 11 potwierdza dołączenie Rambo do gry - ilustracja #1
Kombat Pass 2 pojawi się 17 listopada wraz z MK11 Ultimate.