Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 września 2020, 13:15

Rambo powalczy z Terminatorem i Robocopem? Takie rzeczy tylko w Mortal Kombat 11

Fani odnaleźli w plikach Mortal Kombat 11 informacje, które sugerują, że do gry wkrótce dołączy John Rambo. Filmowy bohater ma być wprowadzony przez nadchodzące DLC.

Rambo powalczy z Terminatorem i Robocopem? Takie rzeczy tylko w Mortal Kombat 11 - ilustracja #1
Wiele wskazuje na to, że do MK11 wkrótce zawita jedna z najsłynniejszych kreacji Sylvestra Stallone.

Bijatyka Mortal Kombat 11 otrzymała aktualizację ze skórkami przygotowanymi na tegoroczne Halloween. Fani rzucili się do grzebania w plikach patcha, gdyż bardzo często w ten sposób można dowiedzieć się o dalszych planach rozwoju gry. Jeden z nich, o ksywce thethiny odnalazł wzmianki sugerujące, że gra wkrótce otrzyma DLC z trzema nowymi postaciami, a jedną z nich będzie sam John Rambo. Wojownik ma mieć masę opcjonalnego wyposażenia, więcej niż którykolwiek z dotychczasowych bohaterów.

Postać pasowałaby do tej gry. Mortal Kombat 11 już otrzymało dwa dodatki z bohaterami klasycznych filmów akcji z lat 80. – RoboCopem oraz Terminatorem. Rambo wydaje się więc dobrym kandydatem na kolejnego wojownika. Pozostałe dwie postacie, które mają znaleźć się w następnym DLC, pozostają nieznane. Niektórzy fani spekulują jednak, że mogą to być Mileena oraz Rain.

Przypomnijmy, że Mortal Kombat 11 ukazało się w kwietniu ubiegłego roku. Gra dostępna jest na PC oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4 i Switch.

  1. Recenzja gry Mortal Kombat 11 – przyczajony smok, ukryty grind
  2. Mortal Kombat 11 - poradnik do gry
  3. Oficjalna strona gry