Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 19 lipca 2018, 14:45

autor: Jiker

Zwiastun czwartego sezonu Better Call Saul

Premiera 4. sezonu serialu Zadzwoń do Saula tuż za rogiem, nie dziwi więc, że uzyskaliśmy możliwość zapoznania się ze zwiastunem przygotowującym nas na to wydarzenie. W Polsce produkcję obejrzymy zapewne za sprawą Netfliksa.

Na początku sierpnia ponownie Zadzwonimy do Saula. Serial Vince’a Gilligana i Petera Goulda, osadzony w tym samym uniwersum co kultowy Breaking Bad, powróci z czwartym sezonem. Zanim jednak do tego dojdzie, możemy zapoznać się z krótkim streszczeniem fabuły w postaci oficjalnego zwiastuna (do obejrzenia pod tym adresem).

W czwartym sezonie Better Call Saul czeka nas metamorfoza głównego bohatera. - Zwiastun czwartego sezonu Better Call Saul - wiadomość - 2018-07-19
W czwartym sezonie Better Call Saul czeka nas metamorfoza głównego bohatera.

Czego możemy spodziewać się po czwartej serii Better Call Saul? W następstwie dramatycznych wydarzeń z końcówki trzeciego sezonu śmierć poniesie jedna z ważniejszych postaci. Nie pozostanie to bez wpływu na pozostałych bohaterów, a dla Jimmy’ego okaże się katalizatorem, który sprawi, że wsiąknie on w przestępczy półświatek i przeobrazi w Saula Goodmana, szemranego prawnika znanego z Breaking Bad.

Better Call Saul powróci na antenę AMC 6 sierpnia. Wszystko wskazuje na to, że emisja serialu w Polsce ponownie odbędzie się za pośrednictwem Netfliksa. W skład czwartego sezonu wejdzie 10 odcinków. Na ekran powróci większość członków obsady aktorskiej, ze znanymi z Breaking Bad Bobem Odenkirkiem (tytułowym Saulem), Jonathanem Banksem (Mike’em) i Giancarlo Esposito (Gusem Fringiem) na czele.

  1. Oficjalna strona internetowa Better Call Saul