Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 1 czerwca 2018, 09:49

autor: Czarny Wilk

Czwarty sezon Better Call Saul zadebiutuje w sierpniu

Stacja AMC podała datę premiery oraz opublikowała opis fabuły czwartego sezonu Zadzwoń do Saula, popularnego serialu osadzonego w tym samym świecie, co kultowe Breaking Bad.

Zadzwoń do Saula, stworzony przez Vince’a Gilligana i Petera Goulda serial dzielący uniwersum z kultowym Breaking Bad, powróci w sierpniu. Stacja AMC potwierdziła datę emisji pierwszego odcinka czwartego sezonu oraz opublikowała opis fabuły nowej serii.

Ponowne spotkanie z Saulem, Mike’iem i Gusem nastąpi jeszcze w te wakacje. - Czwarty sezon Better Call Saul zadebiutuje w sierpniu - wiadomość - 2018-06-01
Ponowne spotkanie z Saulem, Mike’iem i Gusem nastąpi jeszcze w te wakacje.
Czwarty sezon Better Call Saul zadebiutuje w sierpniu - ilustracja #2

Akcja Zadzwoń do Saula rozgrywa się na kilka lat przed wydarzeniami przedstawionymi w Breaking Bad. Serial skupia się na postaci Jimmy’ego McGilla, prawnika, który miota się między próbami zaistnienia jako szanowany przedstawiciel swojego zawodu, oraz ciągotami do oszukiwania i naciągania ludzi.

Better Call Saul powróci na antenę AMC 6 sierpnia. W Polsce odcinki drugiego i trzeciego sezonu w ofercie Netfliksa pojawiały się tego samego dnia albo dzień po premierze w USA, możemy zatem spodziewać się, że również składającą się z 10 epizodów czwartą serię zaczniemy oglądać jeszcze w wakacje. Na ekranie znów zobaczymy większość obsady, w tym znanych również z Breaking Bad Boba Odenkirka (tytułowy Saul), Jonathana Banksa (Mike) i Giancarlo Esposito (Gus Fring).

Oficjalny opis fabuły zdradza, że dramatyczne wydarzenia z finału trzeciej serii zakończą się śmiercią jednej z ważniejszych postaci i pozostali bohaterowie będą się mierzyć z tą stratą. Tragedia ta stanie się dla Jimmy’ego katalizatorem, który sprawi, że postać ta zwróci się w kierunku przestępczego półświatka i ostatecznie stanie się Saulem Goodmanem, szemranym prawnikiem znanym z Breaking Bad.