Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 10 czerwca 2013, 18:45

autor: Maciej Jałowiec

Zostań asasynem i zdobądź nagrody pieniężne w konkursie Assassin's Creed IV: Black Flag!

Ruszamy z najnowszym konkursem cosplay’owym, tym razem dotyczącym Assassin’s Creed IV: Black Flag. Wciel się w Edwarda Kenway'a i wygraj 1000 Euro!

Zostań asasynem i zdobądź nagrody pieniężne w konkursie Assassin's Creed IV: Black Flag! - ilustracja #1

Rozpoczynamy dzisiaj kolejny konkurs cosplay’owy, tym razem tematycznie związany z Assassin’s Creed IV: Black Flag. Wszystkich fanów cosplay’u zapraszamy do zabawy, w której wcielać się będziemy w Edwarda Kenway’a – bohatera wspomnianej gry.

Wszystkie szczegóły na temat zabawy znajdziecie na dedykowanej stronie konkursowej – assassin.gry-online.pl. W tym miejscu nadmienimy tylko, że nagrodą główną za najlepszy cosplay pirata-asasyna jest 1000 Euro. Ponadto, przewidujemy również dziesięć dodatkowych nagród pieniężnych w wysokości 100 Euro każda.

To jednak nie wszystko w temacie nagród, bowiem każdy zwycięzca konkursu dodatkowo otrzyma zaproszenie do Krakowa na plenerową sesję zdjęciową. W kostiumie Edwarda Kenway’a, oczywiście.

Na zgłoszenia czekamy do końca wakacji, a konkretnie do 30 sierpnia włącznie. 5 września nastąpi natomiast rozstrzygnięcie konkursu na wspomnianej stronie konkursowej assassin.gry-online.pl.

Sponsorami konkursu są firmy NVIDIA oraz Ubisoft Polska.

Jeszcze raz zapraszamy do udziału w zabawie i życzymy miłej zabawy w trakcie tworzenia kostiumów!

Assassin's Creed IV: Black Flag to następna odsłona cyklu firmy Ubisoft. Podobnie jak poprzednie odsłony, tym razem również mamy do czynienia z przygodową grą akcji, w której poczynania głównego bohatera obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Po raz kolejny gra porusza temat odwiecznej walki między tytułowymi asasynami i templariuszami. Tłem dla tych wydarzeń są XVIII-wieczne Karaiby, a głównym bohaterem gry jest pirat o imieniu Edward Kenway.