Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 marca 2019, 21:30

autor: Entelarmer

Zobacz nowe gameplaye z Sekiro Shadows Die Twice

W sieci pojawiły się liczne nagrania rozgrywki z Sekiro: Shadows Die Twice. Nowe materiały pokazują początkowe etapy gry, jak również porównanie graficzne wydań na poszczególne platformy

Sekiro: Shadows Dwie Twice zadebiutuje w najbliższy piątek. - Zobacz nowe gameplaye z Sekiro Shadows Die Twice - wiadomość - 2019-03-21
Sekiro: Shadows Dwie Twice zadebiutuje w najbliższy piątek.

Fani FromSoftware odliczają już nie dni, a godziny dzielące ich od premiery Sekiro: Shadows Die Twice. Tymczasem niektórzy szczęśliwcy rozpoczęli przygodę z produkcją nieco wcześniej. W efekcie w sieci pojawiły się liczne nagrania przedstawiające początek gry, takie jak materiały IGN. Serwis zamieścił porównanie grafiki na poszczególnych platformach (do obejrzenia poniżej), jak również filmik przedstawiający pierwsze szesnaście minut z rozgrywki. Gameplaye udostępniły również m.in. redakcja PlayStation Access, GameSpot (transmisja na żywo) oraz Polygon. UWAGA: materiały, rzecz jasna, zawierają spoilery z Sekiro: Shadows Die Twice. Oglądacie na własną odpowiedzialność!

Zobacz nowe gameplaye z Sekiro Shadows Die Twice - ilustracja #2

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi newsami o Sekiro? Poznać innych graczy? Znaleźć pomoc? Wpadnij na naszą grupę Sekiro: Shadows Die Twice POLSKA.

Jakkolwiek Sekiro: Shadows Die Twice będzie kolejną produkcją z gatunku soulslike, tytuł wprowadzi sporo zmian w stosunku do poprzedników. W grze zabraknie elementów sieciowych oraz statystyk RPG znanych z serii Dark Souls oraz Bloodborne. Zamiast tego otrzymamy bardziej rozwiniętą warstwę fabularną, walkę opartą na przełamywaniu postawy wrogów oraz rozwój bohatera przez ulepszanie umiejętności specjalnych. Oczywiście pewne rzeczy pozostaną po staremu – gra nadal będzie dość wymagająca i pośpiech lub nadmierna pewność siebie będą prowadzić do częstych zgonów. Sekiro: Shadows Die Twice zadebiutuje w piątek 22 marca. Dzień wcześniej, o godzinie 14:00, zejdzie embargo na oceny gry, możemy więc spodziewać się licznych recenzji.