Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 7 maja 2019, 15:11

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Zobacz jakie turnieje odbędą się w maju i zapisz się już teraz

Przygotowaliśmy dla was zestawienie wszystkich turniejów, które rozegramy w maju w ramach czwartego sezonu Friendly Fire. Powrócą stare hity jak Rocket League czy PUBG, ale pojawią się też zupełnie nowe tytuły jak Rage 2 czy MTG Arena. Na wszystkie możesz zapisać się już teraz!

Zobacz jakie turnieje odbędą się w maju i zapisz się już teraz - ilustracja #1Majówka za nami, więc pora wracać do ostrej rywalizacji. W maju zaplanowaliśmy dla was masę turniejowych atrakcji i na wszystkie zawody możecie zapisać się już teraz! Zaczynamy od pierwszego w historii Friendly Fire turnieju Magic: The Gathering Arena, który wystartuje już w najbliższy piątek. Więcej informacji na jego temat znajdziecie tutaj. W kolejnym tygodniu czekają na was turnieje Rage 2, Rocket League i For Honor, potem mordobicie w Mortal Kombat 11 na PS4, a miesiąc zamkniemy tygodniem battle royale z turniejami Apex Legends i PUBG. Będzie się działo!

Zobacz jakie turnieje odbędą się w maju i zapisz się już teraz - ilustracja #2

Do rankingu Friendly Fire liczą się wyniki tylko kilku turniejów, w których zajmiesz najwyższe miejsce, więc nadal możesz dołączyć do zabawy i mieć szansę na wygranie konsoli PlayStation 4 PRO. Pełną listę zawodów i informacje na temat rejestracji znajdziesz na stronie friendlyfire.pl.

Turnieje Friendly Fire w maju

Zobacz jakie turnieje odbędą się w maju i zapisz się już teraz - ilustracja #3

Rejestracja

  1. Magic: The Gathering Arena
  2. Rage 2
  3. For Honor
  4. Rocket League
  5. Mortal Kombat 11
  6. PUBG
  7. Apex Legends

Brakuje ci kogoś do gry? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.