Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 listopada 2017, 16:49

autor: Góral

Zobacz, jak wygląda Star Wars: Battlefront II na XOne, XOne X i PC

Jeżeli jesteście ciekawi, jak wygląda strzelanka Star Wars: Battlefront II na konsolach Xbox One i Xbox One X oraz na mocnym komputerze osobistym, to zapraszamy do rozwinięcia wiadomości, gdzie znajdziecie krótki materiał wideo porównujący te platformy.

Zobacz jak wygląda Star Wars: Battlefront II na XOne, XOne X i PC - ilustracja #1
Star Wars: Battlefront II w skrócie:
  1. strzelanka stworzona przez studia DICE, Motive i Criterion Games;
  2. wydawcą jest firma Electronic Arts;
  3. gra ukaże się 17 listopada na konsolach XOne i PS4 oraz PC-tach.

Na prężnie działającym kanale Candyland w serwisie YouTube pojawiło się kolejne porównanie graficzne, tym razem przedstawiające różnice w oprawie Star Wars: Battlefront II w wersji na konsole Xbox One i Xbox One X oraz komputery osobiste. Pomiędzy dwiema ostatnimi platformami nie ma ogromnej przepaści, choć tego można było się akurat spodziewać. Ciekawie wypada natomiast edycja dla zwykłego XOne. Oczywiście wyraźnie widać gorsze tekstury, słabszą wodę czy niższą rozdzielczość, ale w ogólnym rozrachunku tytuł prezentuje się całkiem nieźle. Oczywiście materiał najlepiej oglądać na ekranie 4K, ale różnice bez problemu zobaczycie też na monitorach/telewizorach 1080p.

Przypominamy, że Star Wars: Battlefront II ukaże się 17 listopada na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach. Jeżeli jesteście abonentami usług EA Access (XOne) lub Origin Access (PC), to od kilku dni macie dostęp do wersji trial. Warto ją sprawdzić, tak samo jak i recenzje, gdyż produkcja wywołała sporo kontrowersji. Pisząc w skrócie – to tytuł dobry dla fanów multiplayera, taki sobie dla miłośników singla, a przeciwnicy skrzynek i mikropłatności chyba powinni go omijać z daleka. Zainteresowanych szczegółami odsyłam do naszych newsów z wczoraj i dziś.