Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 3 grudnia 2019, 15:35

Znamy półfinalistów turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!

W zeszły weekend odbyły się ostatnie mecze w ramach ćwierćfinałów turnieju Teamfight Tactics by Wedel Up!. Poznaliśmy 14 zawodników, którzy zmierzą się teraz w półfinałach i powalczą o miejsce w wielkim finale, nagrody pieniężne oraz zestawy słodkości od marki E.Wedel.

W ten weekend odbędzie się pierwszy półfinał w Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!. - Znamy półfinalistów turnieju Teamfight Tactics by Wedel Up! - wiadomość - 2019-12-03
W ten weekend odbędzie się pierwszy półfinał w Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.

W zeszły weekend odbyły się ostatnie ćwierćfinałowe mecze turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!, który organizujemy dla Was wraz z marką E.Wedel oraz firmą Riot Games. Dzięki temu poznaliśmy wszystkich zawodników, którym udało się zakwalifikować do dalszego etapu. Zwycięzcy ćwierćfinałów otrzymają dodatkowo drobne nagrody pieniężne oraz zestawy słodkości.

Poniżej prezentujemy pełne wyniki ostatnich spotkań ćwierćfinałowych oraz harmonogram rozgrywek półfinałowych.

Wyniki ćwierćfinału III – 30.11

Pierwsze miejsce w trzecim ćwierćfinale zajął Vicer, zdobywając aż 220 punktów. Dalej awansowali również Tuttek oraz Pawlukonis.

Wyniki ćwierćfinału IV – 1.12

Ostatni ćwierćfinał z wynikiem na poziomie 175 punktów wygrał shreddin. Kezman oraz JuzioKoks, zajmując dwa kolejne miejsca na podium, również zagrają w półfinale.

Warto zaznaczyć, że gracze Czihi oraz Kropekpobyku także wywalczyli sobie awans do dalszego etapu, dzięki największej liczbie punktów wśród graczy, którzy nie awansowali bezpośrednio.

Spotkania w ramach rozgrywek półfinałowych odbędą się w dwie kolejne soboty (tj. 7 grudnia i 14 grudnia). Oficjalne transmisje będziecie mogli obejrzeć na naszym kanale na platformie Twitch od godziny 19:00. Poniżej prezentujemy składy obu półfinałów.

Półfinał I – 7.12

Półfinał II – 14 grudnia

Przypominamy, że zawodnicy walczą cały czas o nagrody z puli o łącznej wartości 25 000 złotych oraz zestawy słodkości od marki E.Wedel. Każdy ze zwycięzców rozgrywek półfinałowych może liczyć na nagrody pieniężne i słodkie upominki.

Pula nagród w turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.
Pula nagród w turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.