Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lutego 2012, 09:13

autor: Kono

Znamy datę premiery gry Wargame: Zimna Wojna

W sieci pojawiła się oficjalna data premiery gry Wargame: Zimna Wojna. Produkcja studia Eugen Systems zadebiutuje 23 lutego 2012 roku. Twórcy RTS-a na swojej oficjalnej stronie udostępnili też nowe screeny i uzupełnili bazę danych o jednostki Układu Warszawskiego.

Wszyscy oczekujący na premierę gry Wargame: Zimna Wojna nie muszą już zastanawiać się, kiedy ten RTS pojawi się na półkach sklepowych. Dzięki stronie tytułu w serwisie Steam dowiedzieliśmy się, że produkcja autorstwa zespołu Eugen Systems zadebiutuje 23 lutego 2012 roku.

Znamy datę premiery gry Wargame: Zimna Wojna - ilustracja #1

Oprócz ujawnienia daty premiery, twórcy gry opublikowali siedem nowych screenów, które możecie obejrzeć zarówno w tej wiadomości, jak i w naszej galerii. Obrazki przedstawiają niektóre z jednostek dostępnych dla sił Układu Warszawskiego. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się nieco więcej na ich temat, to możecie sprawdzić dokładne opisy w bazie danych na oficjalnej stronie gry.

Znamy datę premiery gry Wargame: Zimna Wojna - ilustracja #2
Znamy datę premiery gry Wargame: Zimna Wojna - ilustracja #3

Wargame: Zimna Wojna to osadzona w realiach zimnej wojny strategia czasu rzeczywistego autorstwa deweloperów ze studia Eugen Systems, którzy na swoim koncie mają takie tytuły jak R.U.S.E. i Act of War. W związku z tym, że gra pojawi się na PC, warto przed zakupem przejrzeć minimalne wymagania sprzętowe. Wydawcą tytułu w naszym kraju jest firma Ubisoft Polska.

Znamy datę premiery gry Wargame: Zimna Wojna - ilustracja #4