Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 października 2017, 12:02

autor: Góral

Zmiany na GRY-Online.pl - nowe menu i inne usprawnienia

Wczoraj zaktualizowaliśmy naszą stronę. Doczekała się ona nowego, rozwijanego menu, przyspieszającego nawigację po całym serwisie. Ponadto wprowadziliśmy kilka innych funkcjonalności.

Kolejne zmiany na GRY-OnLine.pl. - Zmiany na GRY-Online.pl - nowe menu i inne usprawnienia - wiadomość - 2017-10-05
Kolejne zmiany na GRY-OnLine.pl.

Odwiedzając ostatnio naszą stronę, zapewne zauważyliście pewne zmiany. Nie musicie regulować odbiorników, gdyż wszystko jest pod kontrolą. Dokonaliśmy bowiem aktualizacji witryny, która w zamyśle ma przyspieszyć działanie oraz uczynić ją bardziej przyjazną w użytkowaniu. Chyba największą nowością jest rozwijane menu, symbolizowane „hamburgerem”, czyli trzema poziomymi paskami znajdującymi się obok wyszukiwarki lub w lewym górnym rogu mobilnej wersji witryny. Daje ono bezpośredni dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji strony oraz poszczególnych działów. Stamtąd możecie np. wejść w ustawienia swojego konta, trafić do newsroomu, udać się do zakładki z recenzjami, odwiedzić encyklopedię czy znaleźć nasze kanały w serwisach społecznościowych. Krótko pisząc, wszystko macie teraz pod ręką.

Nasze nowe dziecko - rozwijane menu. - Zmiany na GRY-Online.pl - nowe menu i inne usprawnienia - wiadomość - 2017-10-05
Nasze nowe dziecko - rozwijane menu.

To jednak nie wszystko, gdyż po najechaniu na zwykłe menu, automatycznie się ono rozwinie, prezentując ciekawe treści publikowane w poszczególnych działach – wyróżniane są również posty z forum. Poza tym wprowadziliśmy szereg mniejszych poprawek czyniących naszą stronę po prostu lepszą niż do tej pory.

Jak to jednak bywa w przypadku zmian, nie wszystko musi działać jak należy i to co u nas śmiga idealnie, u Was może sprawiać problemy. Dlatego też gorąco zachęcamy do dzielenia się swoimi opiniami oraz zgłaszania ewentualnych błędów w specjalnym wątku na forum.

Kilka screenów z mobilnej wersji strony. - Zmiany na GRY-Online.pl - nowe menu i inne usprawnienia - wiadomość - 2017-10-05
Kilka screenów z mobilnej wersji strony.