Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 21 maja 2013, 21:54

autor: Maciej "Maciej Jałowiec" Jałowiec

Zdobądź kartę graficzną w Konkursie Cosplay'owym Might & Magic: Duel of Champions!

Zapraszamy do udziału w konkursie z cosplay’em w tle! Do wygrania jest karta graficzna, gra z uniwersum Might & Magic i gadżety związane z tą serią.

Zdobądź kartę graficzną w Konkursie Cosplay'owym Might & Magic: Duel of Champions! - ilustracja #1

Razem z firmą Ubisoft gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w naszej najnowszej zabawie związanej z karcianą grą Free To Play, Might & Magic: Duel of Champions, z cosplay’em w tle! Tym razem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać kartę graficzną, grę i gadżety związane z serią Might & Magic!

Zapraszamy Was na stronę Konkursu Cosplay'owego Might & Magic: Duel of Champions. Znajdziecie tam sześć cosplay’ów, po jednym dla każdej frakcji występującej w grze. Aby wziąć udział w walce o nagrody, należy napisać, a następnie wysłać na adres [email protected], do której frakcji najchętniej dołączylibyście. Szczegółowe wytyczne dotyczące prac konkursowych znajdziecie na Stronie Konkursu Cosplay’owego.

Dodatkowo, na stronie konkursu możecie oddać głos na swój cosplay, ale pamiętajcie że wybór ten w żaden sposób nie wpływa na przebieg konkursu.

Nagrodami w konkursie są:

  • karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 660 OC 2GB DDR5 PCI-E BOX (miejsce pierwsze);
  • Might & Magic: Heroes VI Complete Edition oraz koszulka Might & Magic: Duel of Champions (miejsce drugie);
  • pakiet pieczęci i kart w grze oraz koszulka Might & Magic: Duel of Champions (miejsce trzecie).

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia w walce o nagrody!

Might & Magic: Duel of Champions to gra karciana Free To Play osadzona w popularnym uniwersum fantasy Mocy i Magii. Oparta jest przede wszystkim na walce z innymi graczami. Podczas starć korzystamy z wcześniej przygotowanych talii kart reprezentujących wojska i zaklęcia. Na czele armii stoi heros, również reprezentowany przez odpowiadającą mu kartę. To od niego zależy, jakie jednostki i czary znajdą się w bitwie.