Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 13 lipca 2012, 15:23

autor: Aver

Zaprezentowano zwiastun filmu animowanego Mass Effect: Paragon Lost

Na targach Comic-Con w San Diego został pokazany krótki zwiastun filmu animowanego opowiadającego o przygodach żołnierza Przymierza Jamesa Vegi. Za produkcję odpowiadają twórcy serii Ghost in the Shell. Premiera planowana jest na 13 listopada.

Na międzynarodowych targach Comic-Con w San Diego zaprezentowano zwiastun filmu animowanego Mass Effect: Paragon Lost. Za jego stworzenie odpowiada japońskie studio Production I.G., którego członkowie w przeszłości pracowali nad serialami Ghost in the Shell: Stand Alone Complex i Innocence oraz przyczynili się do powstania animacji w filmach Kill Bill.

Film opowiadać będzie o przygodach żołnierza marine Przymierza Jamesa Vegi, które miały miejsce przed wydarzeniami znanymi z gry Mass Effect 3. Fabuła obraca się wokół walk z tajemniczą rasą Zbieraczy w odległym systemie planetarnym. Porucznik Vega i jego żołnierze muszą powstrzymać najeźdźców i uniemożliwić im porwanie zamieszkujących układ cywilów.

Zaprezentowano zwiastun filmu animowanego Mass Effect: Paragon Lost - ilustracja #1
Szkice do postaci Jamesa Vegi

Reżyserem filmu jest Atsushi Takeuchi, a scenariusz napisał Henry Gilroy. Obaj współpracowali przy produkcji serii Star Wars: The Clone Wars. Głosu postaci głównego bohatera udzielił Freddie Prinze Jr., znany z komputerowej odsłony kosmicznej trylogii.

Premiera filmu zapowiedziana jest na 13 listopada tego roku. Trudno nie odnieść wrażenia, że twórcy z BioWare pozazdrościli firmie Blizzard animowanego filmu promującego grę Diablo III, zatytułowanego Gniew. Czas pokaże jak przyjmą go (wymagający) fani serii.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Mass Effect 3

Mass Effect 3