Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lipca 2015, 11:37

autor: Góral

Zaprezentowano postacie Lothara i Durotana z filmu WarCraft

Podczas imprezy Comic-Con zaprezentowano plakaty z filmu WarCraft z wizerunkami Lothara, odgrywanego przez Toby’ego Kebbela oraz Durotana, w którego wcieli się Travis Fimmel. Jednocześnie ujawniono, że zwiastun obrazu kinowego zostanie pokazany podczas tegorocznego BlizzConu.

Premiera filmowej adaptacji WarCrafta została zaplanowana dopiero na czerwiec 2016 roku, ale co jakiś czas docierają do nas kolejne informacje związane z tą produkcją. W listopadzie 2014 roku ujawniono obsadę aktorską, kilka tygodni temu pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu, a wczoraj na imprezie Comic-Con dowiedzieliśmy się, że zwiastun produkcji zostanie zaprezentowany podczas tegorocznego BlizzConu, który odbędzie się w dniach 6 – 7 listopada. Przy okazji pokazano plakaty Lothara, odgrywanego przez Toby’ego Kebbela oraz Durotana, w którego wcieli się Travis Fimmel. Filmowy WarCraft produkowany jest przez wytwórnię Legendary Pictures, a reżyserem został Duncan Jones, znany z takich obrazów jak Moon oraz Source Code (Kod nieśmiertelności).

WarCraft – Lothar.
WarCraft – Lothar.
WarCraft – Durotan.
WarCraft – Durotan.

Warcraft to jedna z najpopularniejszych serii gier, stworzona przez studio Blizzard Entertainment. Pierwsza odsłona, będącą RTS-em, ukazała się w 1994 roku. Ostatnią pełnoprawną częścią jest MMORPG World of Warcraft z 2004 roku, które rozwijane jest po dziś dzień. Od jakiegoś czasu gracze mogą bawić się także darmową karcianką Hearthstone: Heroes of Warcraft. Oprócz gier komputerowych, marka obfituje także w inne projekty, w tym chociażby komiksy, mangę, czy też powstający właśnie film.