Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 września 2016, 11:30

Zaprezentowano demo Dragon Ball: Xenoverse 2. Black Son Goku dostępny dla wszystkich

Firma Bandai Namco zaprezentowała wersję demonstracyjną Dragon Ball: Xenoverse 2 na targach PAX West. Ponadto potwierdzono, że postać Black Son Goku - bonus dołączany do zamówień przedpremierowych - będzie można zakupić po premierze gry.

Premiera Dragon Ball: Xenoverse 2 zbliża się wielkimi krokami, o czym firma Bandai Namco przypomniała nam 2 tygodnie temu, zapowiadając otwarte beta-testy tej produkcji (choć do dzisiaj nie podano terminu). Druga część bijatyki w uniwersum kultowego anime na podstawie mangi Akira Toriyamy pojawiła się ostatnio na targach PAX West w Seattle. Twórcy zaprezentowali wersję demonstracyjną w trakcie streamu na żywo w serwisie Twitch, pokazując m.in. walkę Son Goku z Vegetą w formie Super Saiyan 4. Demo oferowało 11 postaci (w tym Coolerem, Dodorią, Goku oraz Super 17). Przy okazji ponownie zapewniono, że dwójka zaoferuje znacznie więcej od poprzedniczki, wliczając w to dostępne areny i postacie oraz kwestie fabularne. Prezentację możecie obejrzeć poniżej.

Dragon Ball: Xenoverse 2 w skrócie:
  • producent: Dimps Corporation
  • wydawca: Bandai Namco Entertainment
  • wydawca PL: Cenega S.A.
  • gatunek: bijatyka
  • platformy sprzętowe: PC, XONE, PS4
  • data premiery: 28 października
  • tryb sieciowy: tak

Niejako przy okazji Bandai Namco poinformowało o możliwości zakupienia Czarnego Son Goku po premierze gry. Główny przeciwnik Goku i spółki w najnowszej odsłonie anime (Dragon Ball Super) początkowo został zapowiedziany jak prezent dla osób składających zamówienie przedpremierowe. Wypada wspomnieć, że mowa tu jedynie o podstawowej formie tej tajemniczej postaci. Według serwisu Saiyan Island w grze raczej nie uświadczymy transformacji tej postaci – Super Saiyan Rosé. Teoretycznie nie powinno to dziwić, skoro w samym serialu ujawniono ją nieco ponad tydzień temu, niemniej do premiery Xenoverse 2 pozostały prawie 2 miesiące i fani mogą czuć się rozczarowani. Na pocieszenie Masaki Hirao, producent gry, oznajmił, że choć obecnie nie ma planów dodania tej transformacji, to zespół może rozważyć tę kwestię, jeśli pojawi się takie żądanie ze strony społeczności.