Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2016, 09:25

autor: Entelarmer

Zapowiedziane otwarte beta-testy Dragon Ball: Xenoverse 2

Firma Bandai Namco opublikowała nowy zwiastun gry Dragon Ball: Xenoverse 2. Ponadto zdradzono, że gracze będą mogli przetestować wprowadzone nowości w ramach otwartych beta-testów, pozwalających m.in. na zmierzenie się z gigantycznymi NPC-ami w walkach 6 na 1.

Dragon Ball: Xenoverse 2 w skrócie:
  • producent: Dimps Corporation
  • wydawca: Bandai Namco Entertainment
  • wydawca PL: Cenega S.A.
  • gatunek: bijatyka
  • platformy sprzętowe: PC, PS4, XONE
  • data premiery: 28 października
  • tryb sieciowy: tak

Od ostatniej wiadomości na temat Dragon Ball: Xenoverse 2 minęło nieco czasu, a premiera drugiej odsłony bijatyki na licencji legendarnej mangi i anime zbliża się wielkimi krokami. Zanim jednak to nastąpi, gracze będą mogli przetestować niektóre nowości sequela. Wszystko za sprawą otwartej bety, zapowiedzianej przez wydawcę gry, firmę Bandai Namco. Uczestnicy otrzymają dostęp do miasta Conton City oraz wprowadzonych w dwójce misji eksperckich. Wśród tych ostatnich znajdą się walki z ogromnymi NPC-ami (m.in. Vegetą w formie Wielkiej Małpy), w których weźmie udział sześć postaci sterowanych przez graczy. Starcia będą wymagać od wojowników umiejętności walki zespołowej, aczkolwiek wróg postara się o rozdzielenie walczących przez wysyłanie ich do innych wymiarów, gdzie będą musieli uporać się z dodatkowymi wyzwaniami. Jak to wygląda w praktyce, możecie przekonać się na zwiastunie umieszczonym na końcu tego tekstu.

W nowym trybie gracze będą musieli połączyć siły w walce z potężnymi przeciwnikami. - Zapowiedziano otwartą betę Dragon Ball: Xenoverse 2 - wiadomość - 2016-08-23
W nowym trybie gracze będą musieli połączyć siły w walce z potężnymi przeciwnikami.

Wśród innych nowości znajdą się tryb Endless oraz możliwość walki wojownikami z zerowymi statystykami, aczkolwiek o żadnej z tych nowości nie napisano zbyt wiele. To samo dotyczy zmodyfikowanego systemu wypadania rzadkich przedmiotów (który ma ułatwić grającym znalezienie „idealnych” kostiumów oraz akcesoriów) oraz odświeżonych wersji parallel questów z pierwszego Xenoverse. Samych zadań ma być dwukrotnie więcej niż w poprzedniczce, a wśród dostępnych postaci znajdzie się Majin Vegeta (czyli ulubiony antagonista i antybohater serii, opętany przez czarnoksiężnika Babidiego). Niestety, pomijając tę ostatnią informację, twórcy nie zdradzili zbyt wielu konkretów, nie podając nawet przybliżonej daty rozpoczęcia beta-testów ani też innych szczegółów na ich temat (na przykład o platformach sprzętowych). Więcej informacji poznamy „wkrótce”.