Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 listopada 2018, 20:37

autor: Vergil

Zapowiedziano The LEGO Movie 2 Videogame

Niedługo po premierze filmu The LEGO Movie 2: The Second Part na sklepowe półki trafi gra The LEGO Movie 2 Videogame. Produkcja zmierza na komputery osobiste i konsole obecnej generacji, a pozwoli nam poznać dalsze losy bohaterów znanych z pierwowzoru, którzy udadzą się w podróż do systemu Systar.

Firmy Travellers Tales i Warner Bros. Interactive Entertainment zapowiedziały kolejną produkcję spod szyldu LEGO. Mowa o The LEGO Movie 2 Videogame, czyli projekcie opartym na licencji filmu The LEGO Movie 2: The Second Part (którego najnowszy zwiastun mogliście obejrzeć niecały tydzień temu), a zarazem kontynuacji gry LEGO Przygoda gra wideo. Tytuł zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One, na które trafi 26 lutego 2019 roku; miesiąc później pojawi się również na konsoli Nintendo Switch.

W The LEGO Movie 2 Videogame odwiedzimy zarówno zupełnie nowe miejsca, jak i doskonale znane lokacje. - Zapowiedziano The LEGO Movie 2 Videogame - wiadomość - 2018-11-27
W The LEGO Movie 2 Videogame odwiedzimy zarówno zupełnie nowe miejsca, jak i doskonale znane lokacje.

W The LEGO Movie 2 Videogame gracze przejmą kontrolę nad ponad setką bohaterów – wśród nich pojawią się zarówno dobrze znani Emmet, Lucy oraz Batman, jak i zupełnie nowi herosi, czyli General Mayhem oraz Rex Dangervest. Miasto Bricksburg zostało obrócone w ruinę, a chcąc ratować swoich przyjaciół, protagoniści będą musieli udać się w podróż do pełnego niebezpieczeństw systemu Systar. Warto odnotować, że oprócz zupełnie nowych lokacji czekających na odwiedzenie, w omawianej produkcji przyjdzie nam przemierzyć również miejsca znane z pierwowzoru.

W trakcie zabawy w The LEGO Movie 2 Videogame będziemy zajmować się eksploracją (którą usprawnią rozmaite pojazdy), walką z przeciwnikami, a także kolekcjonowaniem rzadkich przedmiotów i przydatnych materiałów, w oparciu o które stworzymy narzędzia pozwalające na wznoszenie rozmaitych konstrukcji; w ten sposób nie tylko stopniowo odbudujemy zniszczony świat, lecz także odblokujemy unikalne nagrody i specjalne misje. Ponadto autorzy przekonują, że pochylili się nad systemem walki, który doczekał się usprawnień, a także zadbali o unikalne ataki dla każdej postaci. Wzorem poprzednich gier spod szyldu LEGO, tytuł powinien rozwinąć skrzydła podczas multiplayerowej zabawy.

The LEGO Movie 2 Videogame trafi do sprzedaży niedługo po premierze filmu The LEGO Movie 2: Second Part. - Zapowiedziano The LEGO Movie 2 Videogame - wiadomość - 2018-11-27
The LEGO Movie 2 Videogame trafi do sprzedaży niedługo po premierze filmu The LEGO Movie 2: Second Part.
  1. Oficjalna strona internetowa gry The LEGO Movie 2 Videogame

Ostatnia aktualizacja: 2018-11-27

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach
LEGO Przygoda 2 Gra wideo

LEGO Przygoda 2 Gra wideo