Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 czerwca 2020, 08:53

Zapowiedziano strategię o kartelu narkotykowym

Firmy tinyBuild i Moon Moose zapowiedziały grę strategiczną Cartel Tycoon. W produkcji tej wcielimy się w barona narkotykowego budującego swoje imperium w latach 80. ubiegłego stulecia.

Zapowiedziano strategię o kartelu narkotykowym - ilustracja #1
Zapowiedziano Cartel Tycoon.

W SKRÓCIE:

  1. firmy tinyBuild i Moon Moose zapowiedziały Cartel Tycoon – strategię, w której zajmiemy się budowaniem narkotykowego imperium w latach 80. ubiegłego wieku;
  2. tytuł trafi na pecety pod koniec tego roku, ale już teraz można pobrać jego demo.

Wydawca tinyBuild i deweloper Moon Moose zapowiedzieli Cartel Tycoon grę, w której wcielimy się w przywódcę kartelu narkotykowego. W przeciwieństwie do polskiego Drug Dealer Simulatora jest to klasyczna strategia ekonomiczna, przypominająca Weedcraft Inc., ale charakteryzująca się odmiennym klimatem i osadzona w innych realiach (jest inspirowana latami 80. XX wieku i toczy się w fikcyjnej wersji Ameryki Łacińskiej).

Przedstawiono też pierwszy, krótki trailer, na którym widzimy kilka fragmentów rozgrywki (znajdziecie go poniżej). Więcej informacji ujawnia oficjalna strona – dzięki niej wiemy, że w grze będziemy nadzorowali różne aspekty przestępczej działalności – od produkcji przez przemyt, aż po sprzedaż i walkę z policją, DEA, CIA, oraz innymi kartelami.

Produkcja zadebiutuje na pecetach pod koniec tego roku. Jeśli jesteście nią zainteresowani, zerknijcie na kartę gry na Steamie – znajdziecie tam m.in. wersję demo.

  1. Cartel Tycoon – strona oficjalna
  2. Cartel Tycoon – Steam