Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 czerwca 2020, 09:18

Divinity: Original Sin 2 z nowym DLC

Gra RPG Divinity: Original Sin II otrzymała nowy pakiet DLC, który wprowadził do niej kilka nowych przedmiotów, zadań oraz bossa. Zapowiedziano też powieść graficzną przybliżającą i rozbudowującą historie poszczególnych postaci.

Divinity: Original Sin 2 z nowym DLC - ilustracja #1
Divinity: Original Sin II otrzymało kolejny pakiet DLC.

W SKRÓCIE:

  1. D:OS 2 otrzymało nowe DLC, dodające do gry kilka przedmiotów, zadań i nowego bossa;
  2. zapowiedziano też powieść graficzną powiązaną z fabułą gry.

Firma Larian Studios ogłosiła, że popularna gra RPG Divinity: Original Sin II otrzymała nowy darmowy pakiet DLC – The Four Relics of Rivellon. Wprowadza on do tej produkcji kilka potężnych pancerzy / ubrań, a także kolejne zadania oraz bossa – nieumarłego smoka. Poniżej znajdzecie trailer rozszerzenia. Rozszerzenie jest dostępne na wszystkich platformach (PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch).

Przy okazji zapowiedziano też, że na rynku pojawi się powieść graficzna Divinity: Original Sin II – Godwoken. To liczące przeszło trzysta stron dzieło przybliży nam i rozbuduje historie wszystkich grywalnych bohaterów, którzy pojawili się w D:OS 2 – zobaczymy, co działo się z nimi przed rozpoczęciem wątku fabularnego tej produkcji (przykładowo, w czasach, gdy Fane był jeszcze człowiekiem, a Red Prince żył w mieście zwanym Forgotten City). Książka zostanie wydana w dwóch wersjach – z miękką i twardą oprawką (druga to tzw. Limited Edition).

Przypominamy, że Divinity: Original Sin II zadebiutowało na pecetach 14 września 2017 roku (rok wcześniej gra trafiła do wczesnego dostępu). W sierpniu 2018 r. na rynku pojawiło się wydanie dedykowane konsolom PlayStation 4 i Xbox One, zaś od września zeszłego roku w produkcję mogą zagrać także posiadacze Nintendo Switch.

  1. Divinity: Original Sin II – strona oficjalna
  2. Divinity: Original Sin II – poradnik
  3. Recenzja gry Divinity: Original Sin II – RPG roku