Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 czerwca 2018, 15:58

autor: Vergil

Zapowiedziano NBA 2K19

NBA 2K19 zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One i Nintendo Switch. Produkcja doczeka się specjalnej edycji z okazji dwudziestych urodzin serii, której okładkę przyozdobi wizerunek LeBrona Jamesa.

Firma 2K Sports zapowiedziała NBA 2K19, czyli kolejną odsłonę swojej flagowej serii poświęconych koszykówce gier sportowych. Produkcja zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One oraz Nintendo Switch; o ile na pecety i konsole Sony oraz Microsoftu trafi 11 września, o tyle data premiery wersji przeznaczonej na sprzęt giganta z Kioto ma zostać ujawniona w późniejszym terminie. Polskim dystrybutorem tego tytułu będzie firma Cenega, a nad Wisłą pojawi się on w angielskiej wersji językowej. Zanim jednak gra trafi na sklepowe półki, 31 sierpnia doczeka się wersji demonstracyjnej, czyli NBA 2K19: The Prelude. Demo zostanie udostępnione posiadaczom PlayStation 4 i Xboksa One, a pozwoli im zapoznać się z trybem MyCareer, w którym stworzą własnego zawodnika i poprowadzą go w początkowej fazie kariery; nic nie będzie stało na przeszkodzie, by później zaimportować go do pełnej wersji gry.

20th Anniversary Edition

Na tym nie kończą się ujawnione informacje, gdyż seria, która zadebiutowała na konsoli Sega DreamCast, obchodzi w tym roku dwudzieste urodziny (z kolei odpowiedzialne za nią studio Visual Concepts – trzydzieste). Z tej okazji wydawca przygotował specjalną, urodzinową wersję gry, której okładkę widoczną poniżej przyozdobi wizerunek LeBrona Jamesa – trzykrotnego Mistrza NBA i czterokrotnego zdobywcy nagrody NBA MVP; jako ciekawostkę należy dodać, że pojawił się on już na okładce NBA 2K14.

LeBron James deklaruje, że jest zapalonym graczem, a w serię NBA 2K zagrywał się w czasach młodości. - Zapowiedziano NBA 2K19 - wiadomość - 2018-06-05
LeBron James deklaruje, że jest zapalonym graczem, a w serię NBA 2K zagrywał się w czasach młodości.

Gracze, którzy zdecydują się na zakup wycenionej na 99,99 dolarów (w przeliczeniu około 365 złotych) edycji NBA 2K19 20th Anniversary Edition, będą mogli rozpocząć zabawę 7 września. Poza tym otrzymają bonusową zawartość cyfrową; mowa o stu tysiącach sztuk Wirtualnej Waluty, pięćdziesięciu tysiącach punktów MyTEAM, dwudziestu zestawach MyTEAM tygodniowo, szafirowej karcie MyTEAM z LeBronem Jamesem, dziesięciu zestawach MyTEAM Heat Check Packs tygodniowo (począwszy od rozpoczęcia sezonu NBA), pięciu muralach inspirowanych okładkową gwiazdą (które wykorzystają w trybie MyCOURT), wzorze boiska LeBrona (również do wykorzystania w MyCOURT) oraz strojach i butach LeBrona od Nike, czyli o tak zwanej Królewskiej kolekcji. Wyżej wymienione dobra będą dostępne zarówno w cyfrowej, jak i pudełkowej wersji tej edycji; osoby, które nabędą ją w formie fizycznej, otrzymają również plakat z LeBronem, zestaw naklejek i opaskę na nadgarstek z cytatem LeBrona.

  1. Oficjalna strona internetowa serii NBA 2K