Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2012, 10:55

autor: Sarge

Zapowiedziano kolekcjonerski zestaw The Elder Scrolls V: Skyrim - Premium Edition

Studio Bethesda Softworks potwierdziło, że jeszcze w tym roku na rynek trafi kolekcjonerski zestaw Premium Edition gry The Elder Scrolls V: Skyrim. Oprócz samej produkcji znajdziemy w nim m.in. tematyczną powieść, t-shirt oraz pocztówki z materiałami koncepcyjnymi. Więcej informacji na temat dostępności pakietu w poszczególnych krajach usłyszymy niebawem.

W ofercie niemieckiego sklepu internetowego Amazon.de pojawiła się gra The Elder Scrolls V: Skyrim w wersji Premium Edition. Jest to specjalna edycja ubiegłorocznego hitu, którą można traktować jako swego rodzaju kolekcjonerski zestaw dla fanów.

Według danych ujawnionych na karcie produktu we wspomnianym sklepie, w The Elder Scrolls V: Skyrim – Premium Edition oprócz samej gry otrzymamy także mapę świata, t-shirt z emblematem Imperium, powieść Hell City na podstawie uniwersum The Elder Scrolls oraz sześć materiałów koncepcyjnych w formie pocztówek.

Pełna zawartość zestawu The Elder Scrolls V: Skyrim - Premium Edition - 2012-10-30
Pełna zawartość zestawu The Elder Scrolls V: Skyrim - Premium Edition

Powyższa zawartość dotyczy wersji na PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Posiadacze pecetów dostaną jeszcze dodatkową płytę zawierającą zakulisowe materiały, zwiastuny, poradniki, pięć utworów ze ścieżki dźwiękowej oraz e-book liczący sobie 600 wirtualnych stron. Co ciekawe, w żadnym przypadku pakiet Premium Edition nie zostanie wzbogacony o dotychczas wydane dodatki DLC. Winą za ten stan rzeczy można obarczać fakt, że wciąż są problemy z wydaniem rozszerzeń w usłudze PlayStation Network.

Studio Bethesda Softworks potwierdziło serwisowi Eurogamer, że taki zestaw rzeczywiście trafi do sprzedaży. Dowiedzieliśmy się, że specjalna edycja ubiegłorocznego hitu zostanie wydana m.in. także w Wielkiej Brytanii, a więcej informacji na temat jej dostępności w pozostałych krajach usłyszymy niebawem. W sklepie Amazon czytamy, że The Elder Scrolls V: Skyrim – Premium Edition zadebiutuje w Niemczech 7 grudnia bieżącego roku w cenie 59,99 euro (ok. 249 złotych) w wersjach na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 lub 49,54 euro (ok. 207 złotych) na PC.

The Elder Scrolls V: Skyrim to kolejna część znanej serii cRPG charakteryzującej się dużą swobodą zabawy i ogromnymi światami, po których można się poruszać. Tytuł zadebiutował na rynku 11 listopada ubiegłego roku w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz pecety. Gra została wydana w naszym kraju przez firmę Cenega po angielsku na konsolach i w pełnej polskiej wersji językowej na PC.