Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lutego 2013, 13:48

autor: Marcin "eLCeBe" Pietruszewski

Zapowiedziano kolekcjonerską edycję Gears of War: Judgement dla rynku brytyjskiego

Edycja kolekcjonerska Gears of War: Judgement nosi nazwę Kilo Squad Edition i ukaże się w Wielkiej Brytanii. W zestawie znajdą się zarówno fizyczne bonusy, jak i dodatkowa zawartość do odblokowania w grze. Specjalny pakiet trafił do przedsprzedaży.

Tak prezentuje się Gears of War: Judgement - Kilo Squad Edition. - Zapowiedziano kolekcjonerską edycję Gears of War: Judgement dla rynku brytyjskiego - wiadomość - 2013-02-20
Tak prezentuje się Gears of War: Judgement - Kilo Squad Edition.

Na brytyjskim rynku pojawiła się kolekcjonerska edycja gry Gears of War: Judgement. Zestaw nosi nazwę Kilo Squad Edition i jest dostępny w sklepie internetowym GameStop. Można zamawiać go w przedsprzedaży, a cena ustalona została na poziomie 69,97 funtów (czyli około 329 złotych). W pudełku znajdziemy:

  1. Płytę z grą Gears of War: Judgement,
  2. 18-centymetrową figurkę przedstawiającą Bairda, głównego bohatera gry,
  3. Naszyjnik COG Tag,
  4. DLC z karabinem Hammerburst, będącym podstawowym wyposażeniem hordy Szarańczy,
  5. Skórkę młodego Marcusa,
  6. Kod do ściągnięcia cyfrowej wersji pierwszej części Gears of War.

Kilo Squad Edition ukaże się wyłącznie na rynku brytyjskim. Dla graczy w Polsce, którzy nie są zainteresowani pokrywaniem kosztów transportu tej wersji kolekcjonerskiej, pozostają promocje dostępne w naszym kraju – sprawdź, gdzie możesz kupić ją najtaniej i jaką dodatkową zawartość otrzymasz.

Zapowiedziano kolekcjonerską edycję Gears of War: Judgement dla rynku brytyjskiego - ilustracja #2Gears of War: Judgement to kolejna część znanego cyklu shooterów TPP autorstwa Epic Games. W procesie produkcji bierze udział również polskie studio People Can Fly. Tym razem nie wcielimy się w znanego z poprzednich odsłon Marcusa Feniksa – zamiast niego pokierujemy postacią Damona Bairda, dowódcą oddziału Kilo, oskarżonego o zbrodnie wojenne. Akcja gry toczyć się będzie kilka lat przed wydarzeniami znanymi z pierwszej części Gears of War. W najnowszej odsłonie cyklu znajdziemy zarówno tryb single, jak i multiplayer. Gra w Polsce ukaże się 22 marca 2013 roku w angielskiej wersji językowej z polskimi napisami, trzy dni po światowej premierze. Tytuł będzie dostępny na konsolę Xbox 360, a polskim wydawcą jest firma Microsoft.

  1. Oficjalna strona internetowa gry
  2. Gears of War: Judgement w sklepie GameStop
  3. Gears of War: Judgment – COG bez Marcusa, ale za to z Polakami z People Can Fly – zapowiedź gry w naszym serwisie