Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 marca 2013, 11:38

Zapowiedziano grę Hybris z muzyką kompozytora Journey

Studio Monsters zapowiedziało projekt Hybris. Gra połączy elementy platformówkowe z przygodówkowymi zagadkami, a muzykę do niej skomponuje autor ścieżki dźwiękowej Journey.

W Hybris zagramy już za kilka miesięcy.  - Zapowiedziano grę Hybris z muzyką kompozytora Journey - wiadomość - 2013-03-03
W Hybris zagramy już za kilka miesięcy.

Założone w zeszłym roku niezależne studio Monsters ujawniło swój pierwszy projekt. Okazała się nim przygodowa gra akcji Hybris. Obecnie potwierdzono jedynie wersję pecetową (wspierane będą systemu Windows i OSX), ale w planach są również edycje na inne, wciąż nieujawnione platformy). Premiera nastąpi latem tego roku.

  1. Hybris – oficjalna strona gry

Na razie informacje na temat Hybris są bardzo skromne. Autorzy chcą połączyć elementy klasycznych przygodówek ze współczesnymi zręcznościowymi mechanizmami zabawy. Pokierujemy młodym chłopcem, który oddalił się od rodziców chcąc uniknąć dalszego wysłuchiwania ich kłótni. Dziecko trafia do mrocznego lasu i naszym zadaniem będzie wydostanie się z niego.

Hybris zaplanowane zostało jako trylogia. Muzykę do wszystkich trzech odsłon stworzy Austin Wintory, czyli kompozytor ścieżek dźwiękowych do takich gier jak flOw czy Journey. Za prace nad drugim z tych tytułów otrzymał nagrodę Grammy.