Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 3 marca 2013, 13:42

autor: sathorn

Assassin's Creed IV: Black Flag, Remember Me i Anomaly 2 - najciekawsze trailery 25.02 - 03.03

Dzisiejszy przegląd najciekawszych zwiastunów zdominowała Francja. Miejscem akcji jednej z produkcji jest Neoparyż, a drugą tworzą sami Francuzi. Nie zabrakło też silnych polskich akcentów.

Assassin’s Creed IV: Black Flag. Można się sprzeczać czy wyciek zwiastunu był celową akcją marketingową Ubisoftu, czy też zadziałał na ich niekorzyć. Faktem jest, że wokół nowego Assassina zrobiło się głośno. Trudno się dziwić – główny bohater jest piratem, a wszyscy kochamy piratów.

Ciekaweym światem przedstawionym, choć w zupełnie innym stylu, nęci Remember Me. Nowy zwiastun prezentuje fragmenty rozgrywki, a także ujawnia datę premiery – 4 czerwca 2013 roku.

Army of Two: Devil’s Cartel wydaje się podtrzymywać tradycję marki – wybuchy, akcja i adrenalina. Gry z tej serii nigdy nie były szczególnie ciepło przyjmowane, ale z drugiej strony oszczędzono im dramatycznej krytyki. Jak będzie tym razem? Dowiemy się jeszcze w tym miesiącu.

Anomaly 2 to kontynuacja udanej produkcji polskiej ekipy z 11 bit studios – Anomaly Warzone Earth. Trzeba przyznać, że jak na grę typu tower defense zwiastun jest dosyć dramatyczny.

Kolejny polski tytuł. Sniper: Ghost Warrior 2, tworzone przez CI Games, to następna rodzima produkcja, która ma szansę osiągnąć sukces poza granicami naszego kraju. Nowy zwiastun nie prezentuje nic rewolucyjnego, ale całkiem nieźle obrazuje to, co będzie naszym głównym zadaniem – strzelanie ludziom w głowy.