Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 października 2017, 10:05

Zapowiedziano God Eater 3 i God Eater: Resonant Ops

Firma Bandai Namco Games ujawniła God Eater 3, czyli kolejną część popularnego cyklu RPG-ów akcji. Ponadto zapowiedziano mobilną odsłonę marki w postaci God Eater: Resonant Ops

God Eater 3. - Zapowiedziano God Eater 3 i God Eater: Resonant Ops - wiadomość - 2017-10-10
God Eater 3.

Wczorajszy wieczór okazał się bardzo owocny dla fanów marki God Eater. Będąca wydawcą serii firma Bandai Namco Games zapowiedziała bowiem dwie nowe odsłony cyklu w postaci konsolowego God Eater 3 oraz zmierzającego na urządzenia mobilne God Eater: Resonant Ops.

God Eater 3

Zacznijmy od znacznie ciekawszego z tych dwóch tytułów, czyli God Eater 3. O istnieniu projektu wiedzieliśmy już od ponad roku, ale teraz został on oficjalnie zapowiedziany i pokazano pierwszy zwiastun.

Udostępnione przez autorów informacje są na razie bardzo skromne. Wiemy, że akcja toczyć się będzie wiele lat po wydarzeniach z poprzednich części. Ponownie wcielimy w tytułowego Pożeracza Bóstw, czyli wojownika władającego uzbrojeniem typu God Arc, będącym jedynym skutecznym narzędziem w walce z bestiami znanymi jako Aragami.

God Eater 3 będzie pierwszą odsłoną cyklu, która zostanie opracowana specjalnie z myślą o platformach domowych, a nie konsolach przenośnych. Zaowocuje to znacznie lepszą jakością grafiki, większymi mapami oraz bardziej licznymi przeciwnikami. Inną nowością będzie możliwość korzystania z dwóch broni jednocześnie.

Na razie autorzy God Eater 3 nie są gotowi podać planowanej daty premiery ani nawet platform docelowych. Zwiastun ma jednak ustawione jako słowa kluczowe PC, Xbox One i PlayStation 4, więc wersje na te systemy są praktycznie pewne.

  1. God Eater 3 – oficjalna strona gry

God Eater: Resonant Ops

Z kolei God Eater: Resonant Ops to mobilne RPG, które zmierza na systemy iOS i Android. Produkcja wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami.

Tutaj również niewiele wiadomo na temat mechanizmów rozgrywki. Sądząc po zwiastunie tym razem nie dostaniemy jednak RPG-a akcji. Zamiast tego będzie to bardziej klasyczne mobilne RPG, w którym pokierujemy drużyną bohaterów walczących z potworami na zamkniętych arenach.

  1. God Eater: Resonant Ops - oficjalna strona gry