Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 marca 2018, 19:17

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Zapowiedziano Call of Duty Black Ops 4 (IIII)

Firma Activision Blizzard oficjalnie zapowiedziała grę Call of Duty: Black Ops IV (IIII). Poznaliśmy też jej datę premiery.

Aktualizacja

Wydawca Call of Duty: Black Ops 4 opublikował krótki komunikat, w którym poinformował, że produkcja ukaże się na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. O wersji na Switcha nic nie wspomniano. Ponadto gra ma zrewolucjonizować podserię Black Ops, cokolwiek może to oznaczać.

Przypominamy jeszcze, że według niepotwierdzonych doniesień, nowa odsłona ma porzucić futurystyczne realia i będzie osadzona w czasach współczesnych. Ile w tym prawdy, przekonamy się w maju. Poniżej znajdziecie zwiastun produkcji.

Oryginalna wiadomość

Zapowiedziano Call of Duty Black Ops 4 (IIII) - ilustracja #1

W ostatnich dniach obrodziło nam w plotki związane z grą Call of Duty: Black Ops IV, a właściwie to IIII, bo taki zapis widnieje w logo. Dziś firma Activision Blizzard oficjalnie zapowiedziała projekt na widocznym poniżej materiale wideo. Jest on dość specyficzny, bo pokazuje jak przez kilka dobrych minut w kawałku stali wycinane są belki składające się na numer IIII. Niestety na temat samej gry nie zdradzono nic, oprócz tego, że więcej informacji poznamy 17 maja, a światowa premiera odbędzie się 12 października.