Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 marca 2021, 14:54

autor: Ness

Texas kolejnym przystankiem na trasie w American Truck Simulator

Czeskie studio SCS Software odpowiedzialne za serię popularnych symulatorów ciężarówek zapowiedziało kolejne rozszerzenie do American Truck Simulator. Tym razem gracze będą mogli udać się do Teksasu.

Czescy deweloperzy ze studia SCS Software nie próżnują. Po zapowiedziach kolejnych DLC do Euro Truck Simulator 2 przyszedł czas na informacje dotyczące amerykańskiego odpowiednika popularnego symulatora ciężarówki w Europie, czyli American Truck Simulator. Tym razem twórcy ogłosili, że tematem następnego rozszerzenia będzie drugi pod względem liczebności mieszkańców stan w USA – Texas. Jest to jedno z najważniejszych miejsc Ameryki, jeżeli chodzi o gospodarkę, więc nic dziwnego, że oficjalnie znajdzie się w grze. Na trasie będzie można spodziewać się takich miast jak Austin czy Houston.

Nie oznacza to jednak, że prace nad zapowiedzianym trzy miesiące temu dodatkiem Wyoming zostały przerwane. Deweloperzy potwierdzili, że ich ekipa powiększyła się, przez co są w stanie tworzyć oba dodatki w tym samym czasie. Jednocześnie zaznaczyli, że Texas, ze względu na swoją obszerność, będzie wymagał większego nakładu pracy i prawdopodobnie nie ukaże się w tym roku.

American Truck Simulator: Texas będzie dziewiątym rozszerzeniem do gry. Ostatnim oficjalnie wydanym dodatkiem było Colorado, które ukazało się 12 listopada 2020 roku.