Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 listopada 2020, 09:34

autor: Bebop

American Truck Simulator: Colorado zadebiutuje w przyszłym tygodniu

W połowie listopada premierę będzie miało DLC zatytułowane American Truck Simulator: Colorado. Miłośnicy gry odwiedzą m.in. Denver, Colorado Springs oraz Wielkie Równiny. Studio SCS Software udostępniło również nowy zwiastun rozszerzenia.

Studio SCS Software nie szczędzi środków ani sił na rozwój American Truck Simulator, produkcja z każdym rokiem rozszerzana jest o nowe elementy i kolejne stany. Fani gry od lipca mogą zwiedzać Idaho, a przed końcem roku zadebiutuje jeszcze jedno DLC. Deweloperzy poinformowali, że American Truck Simulator: Colorado trafi do sprzedaży 12 listopada.

Podobnie jak w przypadku wcześniej prezentowanych stanów, Kolorado również nie zostanie w pełni odwzorowane. Autorzy postanowili skupić się na oddaniu najbardziej charakterystycznych krajobrazów. Dzięki temu gracze zyskają możliwość podziwiania Wielkich Równin, malowniczej trasy Million Dollar Highway, a także odwiedzenia miast Denver oraz Colorado Springs (ze słynnym Ogrodem Bogów).

Nowości czekają także na posiadaczy DLC Special Transport. Są to 3 nowe trasy:

  1. Port Lotniczy Denver - Grand Junction,
  2. Sterling - Colorado Springs,
  3. Zajezdnia kolejowa w Denver - kopalnia złota w pobliżu Colorado Springs.

Przypomnijmy, że gra American Truck Simulator jest dostępna na PC od 2016 roku. Początkowo oferowała dostęp do 3 stanów: Kalifornii, Nevady oraz Arizony. Do tej pory w ramach płatnych DLC pojawiły się w niej także Nowy Meksyk, Oregon, Waszyngton, Utah i Idaho.

  1. Recenzja gry American Truck Simulator
  2. Poradnik do gry American Truck Simulator
  3. Oficjalna strona gry American Truck Simulator