Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 marca 2019, 09:46

autor: Aquma

Zapowiedziano American Fugitive - izometryczny miks GTA i A Way Out

Firmy Fallen Tree Games oraz Curve Digital zapowiedziały American Fugitive – izometryczną grę akcji z otwartym światem, w której wcielimy się w uciekiniera z więzienia. Wydarzenia rozegrają się w latach 80. XX wieku w południowych USA.

Zapowiedziano American Fugitive. - Zapowiedziano American Fugitive - wiadomość - 2019-03-06
Zapowiedziano American Fugitive.

AMERICAN FUGITIVE W SKRÓCIE:

  1. Producent: Fallen Tree Games
  2. Wydawca: Curve Digital
  3. Gatunek: akcja
  4. Platformy: PC, PS4, Xbox One, Switch
  5. Data premiery: 2019 r.

Studio Fallen Tree Games i wydawca Curve Digital zapowiedzieli American Fugitive – izometryczną grę akcji z otwartym światem, osadzoną w niewielkim miasteczku w Stanach Zjednoczonych, w latach 80-tych ubiegłego stulecia. Produkcja jest dedykowana dorosłym odbiorcom. Wcielimy się w Willa Rileya – mężczyznę, który ucieka z więzienia, by odnaleźć mordercę swojego ojca.

By dokonać zemsty, najpierw trzeba będzie jednak przetrwać, a życie uciekiniera nie jest proste – konieczne będzie m.in. dokonywanie włamań i kradnięcie samochodów. Zabawę umili przyjemna, trójwymiarowa grafika oraz zaawansowany silnik fizyki, gwarantujący wysoki poziom zniszczalności otoczenia.

American Fugitive wygląda na pierwszy większy projekt wspomnianego dewelopera (wcześniej firma zajmowała się mniejszymi tytułami, takimi jak Quell Memento czy NOON). Warto jednak odnotować, że zespół tworzą osoby, które w przeszłości pracowały nad takimi pozycjami, jak Crysis, Goldeneye 007: Reloaded czy TimeSplitters. Nie może więc być mowy o braku doświadczenia.

Produkcja zadebiutuje w tym roku na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Poniżej możecie zobaczyć jej pierwszy zwiastun.

  1. Fallen Tree Games – strona oficjalna
  2. Curve Digital – strona oficjalna