Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweANDiOS
Okładka NOON (AND)
OkładkaNOON (AND)

NOON

Zręcznościowa produkcja, w której zabawa polega na stukaniu palcem w tarczę zegarów dokładnie po wybiciu godziny 12:00. Za projekt odpowiada ekipa Fallen Tree Games, która oprócz tej pozycji, ma na swoim koncie m.in. takie projekty jak Highrise Heroes czy też Quell.

Zręcznościowe | casual | zagraj za darmo | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

NOON Premiera

5lis2014

iOS

29sty2015

AND

NOON to gra zręcznościowa, w której o sukcesie decyduje doskonałe wyczucie czasu i zręczne palce. Za produkcję i wydanie tytułu odpowiedzialny jest założony w 2012 roku zespół Fallen Tree Games. Oprócz tej pozycji, deweloperzy mają na swoim koncie m.in. takie projekty jak Highrise Heroes czy też Quell.

Rozgrywka opiera się na zwykłym stukaniu palcem w ekran dotykowy. Zabawa nie jest jednak łatwa, gdyż należy to robić w momencie, gdy wskazówka na wyświetlanym zegarze znajdzie się na godzinie 12:00. Dzięki temu na nasze konto wpadają punkty oraz pojawiają się kolejne zegary (maksymalnie cztery). W związku z tym, z biegiem czasu poziom trudności wzrasta, gdyż podczas zabawy należy się śpieszyć, bowiem każde okrążenie wskazówki wokół tarczy, zabiera jedno z czterech żyć danego zegara. Po wykorzystaniu wszystkich zabawa się kończy, tak samo jeżeli nie trafimy stuknięciem w godzinę 12:00.

Pomimo banalnych założeń, rozgrywka w NOON jest bardzo trudna i wymaga treningu.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe NOON: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND