Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneXONEANDiOS
Okładka Threes! (XONE)
OkładkaThrees! (XONE)

Threes!

Konwersja popularnej gry logicznej, znanej ze smartfonów i tabletów. Zabawa polega na łączeniu cyfr o tych samych wartościach, które sumują się, tworząc jeszcze wyższą liczbę. Celem rozgrywki jest zdobywanie możliwie jak najwyższych wyników punktowych.

Logiczne | 2D | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Threes! Premiera

6lut2014

iOS

12mar2014

AND

5gru2014

XONE

Gry podobne do Threes!

Symulator kozy

Peggle 2

Tetris Ultimate

Threes! to jedna z popularniejszych gier na urządzenia mobilne. Projekt stworzony przez studio Sirvo LLC reprezentuje gatunek logicznych produkcji, które są łatwe do nauczenia, ale trudno osiągnąć w nich mistrzostwo.

Celem gry jest osiąganie jak najwyższych wyników punktowych, które zdobywa się łącząc ze sobą kafelki z liczbami. Zasady zabawy są następujące. Na niewielkiej planszy, o wymiarach 4 na 4 pola, znajdują się karty z losowymi liczbami. Najpierw pojawiają się cyfry 1 i 2, które po dodaniu dają 3. Tą z kolei trzeba połączyć z inną 3, by otrzymać 6. Ją łączymy z 6, 12 z 12, 24 z 24, itd. Największa ilość punktów wpada na nasze konto, gdy uda nam się wytworzyć w ten sposób duże liczby, jak np. 96. Jeszcze lepszy wynik uzyskamy jednak, gdy uda nam się uzyskać kilka takich sum, co jednak nie jest takie łatwe, gdyż z każdym kolejnym ruchem na planszy pojawiają się nowe karty. Po zapełnieniu wszystkich pól zabawa się kończy, a wynik przekazywany jest na światowe listy rankingowe.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Threes!

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
XONE
AND
iOS