Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 2 lutego 2015, 17:10

autor: Góral

NOON – król zegarów w mobilnej perełce tygodnia

W dzisiejszej mobilnej perełce tygodnia prezentujemy zręcznościowe NOON od studia Fallen Tree Games. Produkcja zadebiutowała kilka miesięcy temu w App Store, a ostatnio dotarła do użytkowników Androida wraz z nowym, jeszcze bardziej wymagającym trybem gry.

W listopadzie 2014 roku studio Fallen Tree Games wypuściło w App Store ciekawą grę zręcznościową NOON. Produkcja została bardzo ciepło przyjęta przez media i graczy, w związku z czym kilka dni temu na rynku zadebiutowała jej androidowa wersja. Właśnie z tego względu postanowiliśmy przedstawić projekt w dzisiejszej mobilnej perełce.

Zabawa w produkcji jest banalna w założeniach. Oto bowiem na ekranie wyświetla się zegar, z poruszającą się wskazówką. Należy w niego stuknąć palcem w momencie, gdy wybije samo południe. Jeżeli uda się nam tego dokonać, to po chwili pojawi się kolejny zegar. Od teraz musimy stukać w tarcze dwóch urządzeń. Z czasem, jeżeli oczywiście dobrze nam idzie, do zabawy wkraczają kolejne zegary. Celem rozgrywki jest stuknięcie w godz. 12.00 jak największą ilość razy, a każdy błąd jest srogo karany.

Rozgrywka jest więc idealnie dopasowana do możliwości urządzeń mobilnych. W zabawę można zatopić się dosłownie na kilka chwil, jak i na kilka godzin. Dodatkowo wersja na smartfony i tablety działające pod kontrolą systemu operacyjnego firmy Google posiada nowy tryb Android Mode, polegający w gruncie rzeczy na tym samym, jednak zamiast zegarów wyświetlają się kręcące się robociki, które poruszają się jeszcze w prawo i lewo. Zabawa w tej opcji jest więc nieco trudniejsza, co zadowoli największych wyjadaczy.

NOON jest warte uwagi tym bardziej, że zarówno w App Store, jak i w Google Play można je pobrać bez ponoszenia żadnych kosztów. Również rozgrywka nie wymusza kupowania czegokolwiek, a pieniądze (około 4 zł) trzeba wydać jedynie w przypadku, jeżeli zechcemy się pozbyć reklam.