Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 5 sierpnia 2019, 12:57

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Zapisz się do epickiego turnieju For Honor

Trwają zapisy do kolejnego turnieju For Honor 1v1. Gramy w formacie drabinki pojedynczej eliminacji, a dla finalistów przygotowaliśmy nagrody pieniężne. Zapisz się już dzisiaj i zagraj 18 sierpnia.

Zapisz się do epickiego turnieju For Honor - ilustracja #1

Sezon Friendly Fire w For Honor trwa dalej. W oczekiwaniu na tryb obserwatora przygotowaliśmy dla Was kolejny turniej 1v1. Rejestracja potrwa do 17 sierpnia do godz. 19:00, a sam turniej rozpoczniemy 18 sierpnia o godz. 18:00. Gramy na PC z drabinką pojedynczej eliminacji. Mecze rozgrywane będą do jednej wygranej. Wyjątek stanowią półfinały i finał, w których walczy się do dwóch zwycięstw (BO3). Wszystkie starcia od ćwierćfinałów komentował będzie dla Was Paweł „Cruiser” Klimesz na kanale TWITCH.TV/TVGRYPL.

Na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna w wysokości 100 zł, a zawodnik z drugiego miejsca otrzyma nagrodę pocieszenia w kwocie 50 zł. Do rozgrywek zapisać się można przez serwis Toornament na głównej stronie zawodów. Tam też znajduje się dokładny opis zasad oraz regulamin.

Przypominamy też, że For Honor jest w tym momencie dostępne za darmo na Epic Game Store.

Zapisz się do epickiego turnieju For Honor - ilustracja #2

Brakuje Ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.

Główną stronę turnieju i formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj. Więcej informacji na temat rejestracji i zgłaszania wyników znajduje się w tym miejscu.

Najważniejsze terminy

  • Początek rejestracji: 1 sierpnia
  • Koniec rejestracji: 17 sierpnia
  • Ogłoszenie uczestników: 17 sierpnia 22:00
  • Etap Check-in: 18 sierpnia od 7:00 do 17:00
  • Start wydarzenia: 18 sierpnia, godz. 18:00 (obowiązkowe pojawienie się na Discordzie do godz. 17:45)

Zapisy do turnieju prowadzone są w tym miejscu.