Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lipca 2020, 10:15

autor: Czaruś

Zagraj w betę Mortal Shell za darmo

Wersja beta gry Mortal Shell od studia Cold Symmetry jest już dostępna za darmo. Tytuł jest pozycją soulslike z mrocznym klimatem i wymagającym systemem walki.

Twórcy Mortal Shell ze studia Cold Symmetry postanowili podzielić się wersją beta swojego tytułu ze wszystkimi chętnymi posiadaczami PC. Miłośników rozgrywki w stylu soulslike z pewnością ucieszy fakt, że gra jest już dostępna za darmo na platformie Epic Games Store. Plik do pobrania waży nieco ponad 6 GB. Oferta ma potrwać do 10 lipca.

Pierwotnie w beta-testach mieli wziąć udział jedynie posiadacze kluczy, które można było zdobyć śledząc różne media społecznościowe związane z grą. Zmianę swojej polityki deweloperzy tłumaczą dużym zainteresowaniem produkcją.

Zagraj w betę Mortal Shell za darmo - ilustracja #1
Klimatycznych gier typu soulslike nigdy za dużo

Fanom serii Souls Mortal Shell ma do zaoferowania wymagający system walki i mroczny klimat. Wcielamy się w postać bezcielesnej istoty, która przejmuje kontrolę nad pozostałościami po upadłych wojownikach. Każde ciało ma unikalne moce i umiejętności. Wersja beta pozwala na grę dwoma poległymi herosami oraz daje nam dostęp do wycinka krainy Fallgrim. Gracze nie muszą obawiać się spoilerów, gdyż twórcy chcą jeszcze poczekać z ujawnieniem fabuły. Tytuł ma mieć premierę pod koniec tego roku na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4.

Osoby zainteresowane rozgrywką zapraszam też do obejrzenia 40-minutowego gameplayu z początku gry.