„Za darmo byłby zbyt drogi”. Gracze wyśmiewają nowego skina, którego kupić można w dogorywającym Suicide Squad

Nawet skórki nie potrafią uratować reputacji jednej z najnowszych gier DC Universe. Bynajmniej nie w obecnym wykonaniu.

cooldown.pl

Aleksandra Sokół

1
„Za darmo byłby zbyt drogi”. Gracze wyśmiewają nowego skina, którego kupić można w dogorywającym Suicide Squad, źródło grafiki: Rocksteady Studios.
„Za darmo byłby zbyt drogi”. Gracze wyśmiewają nowego skina, którego kupić można w dogorywającym Suicide Squad Źródło: Rocksteady Studios.

Wydana w lutym gra Suicide Squad: Kill The Justice League zapisze się w historii jako jedna z najgorszych produkcji 2024 roku. Stworzona przez Rocksteady Studios adaptacja drużyny złożonej z antagonistów DC przyniosła szereg negatywnych recenzji, opisujących ją jako przeciętną i niedorównującą poprzednim odsłonom serii Arkham.

Oczywiście gra dalej funkcjonuje, otrzymując nową zawartość – także skórkową. Niestety elementy kosmetyczne nie są w stanie przywrócić jej dobrego imienia, zwłaszcza jeśli studio nieszczególnie się przy nich stara.

Powiało chłodem – i to dosłownie

W Suicide Squad już wkrótce rozpocznie się drugi sezon, wprowadzający do gry nową postać. Jest nią Mrs. Freeze, czyli zmodyfikowana wersja znanego z DC Mr. Freeze’a – naukowca żyjącego w lodowym skafandrze. W ramach przepustki gracze będą mogli odblokować dla niej nowe skórki, przy czym nie spotkały się one ze szczególnym entuzjazmem.

Reakcji do powyższego wpisu możecie się domyślać. Komentujący nieprzychylnie patrzą na projekt Rocksteady Studios, nie wierząc że deweloperzy świadomie stworzyli tak nieestetycznego i niewpasowującego się w mroczny klimat Arkham skina. Ich zdaniem nawet „darmo” byłoby zbyt wysoką ceną.

Na pewno piorą pieniądze czy coś. Unikają podatków. Scamują na ubezpieczenie. Nie wierzę, że to szczera próba zarobienia pieniędzy.

- Deldris

Zabrakło pomysłu i logiki

Część użytkowników forum zwraca uwagę nie tylko na zmianę historii Mr. Freeze’a, ale także na widoczne błędy logiczne widoczne w wydanych skórkach. Zalicza się do nich chociażby ułożenie gogli naukowczyni – zamiast zakrywać oczy przed mrozem, służą za element ozdobny, którego nie da się poprawić przez wzgląd na hełm.

Jeszcze inną zagwozdkę znajdziemy w ognistym wariancie oryginalnej skórki (widocznej w minucie 6:10 filmu). Spowity w ogniu kaftan nie pasuje do oficjalnego lore Mrs. Freeze, zmuszonej do przebywania w temperaturze poniżej zera.

Aleksandra Sokół

Autor: Aleksandra Sokół

Do GRYOnline.pl trafiła latem 2023 roku i opowiada o grach oraz wydarzeniach z ich świata. Absolwentka filologii angielskiej, która potrafiła poświęcić całą pracę naukową postaci komandora Sheparda z serii Mass Effect. Ma doświadczenie w pracy przy tłumaczeniach audiowizualnych, a obecnie godzi pracę anglistki z pasją, jaką jest pisanie. Prywatnie książkara, matka dwóch kotów, a także zagorzała fanka Dragon Age'a i Cyberpunka 2077, która pół życia spędziła po fandomowej stronie Internetu.

2. sezon The Last of Us na nowym zdjęciu. Zakulisowy materiał sugeruje, jaką część adaptowanej gry obejmie fabuła nadchodzącej serii

Następny
2. sezon The Last of Us na nowym zdjęciu. Zakulisowy materiał sugeruje, jaką część adaptowanej gry obejmie fabuła nadchodzącej serii

Once Human wkrótce otrzyma wielką aktualizację, ale twórcy opóźnili debiut wyczekiwanej funkcji

Poprzedni
Once Human wkrótce otrzyma wielką aktualizację, ale twórcy opóźnili debiut wyczekiwanej funkcji

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl