Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lipca 2019, 20:48

Z okazji 25-lecia Doom, Doom II i Doom 3 trafiły na konsole i smartfony

Id Software i Bethesda postanowili uczcić dwudziestą piątą rocznicę istnienia serii Doom. Z tej okazji pierwsze trzy części cyklu trafiły na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Jedynka i dwójka otrzymały także porty na urządzenia mobilne.

Pierwsze trzy części Dooma trafiły na konsole ósmej generacji oraz urządzenia mobilne. - Z okazji 25-lecia Doom, Doom II i Doom 3 trafiły na konsole i smartfony - wiadomość - 2019-07-29
Pierwsze trzy części Dooma trafiły na konsole ósmej generacji oraz urządzenia mobilne.

Seria Doom obchodzi dwudzieste piąte urodziny. Z tej okazji id Software wraz z Bethesdą przygotowały niespodziankę dla fanów. Pierwsze trzy części cyklu - Doom (1993), Doom II oraz Doom 3 otrzymały porty na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Dodatkowo w jedynkę i dwójkę, możemy zagrać także na urządzeniach z Androidem i iOS-em.

W przypadku Dooma otrzymamy również dostęp do:

  • Epizodu IV: Thy Flesh Consumed zawierającego dziewięć etapów, których tytuły w większości odnoszą się do Biblii
  • Lokalny deathmatch dla czterech graczy
  • Lokalna kooperacja dla czterech graczy

Doom II oferuje nam dostęp do:

  • Rozszerzenia Master Levels, które zawiera 20 dodatkowych map.
  • Lokalny multiplayer dla czterech graczy
  • Lokalna kooperacja dla czterech graczy

W Doomie 3 znajdziemy natomiast:

Jeśli jesteście fanami serii, to macie okazję, powrócić do pierwszych odsłon cyklu. Ceny za poszczególne tytuły różnią się w zależności od platformy. Doom i Doom II kosztują w granicach 21 złotych. Za Dooma 3 trzeba zapłacić w granicach 42 złotych. Produkcje zakupić można w następujących sklepach: PlayStation Store, Microsoft Store, Nintendo eShop, Google Play oraz App Store.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej