Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 18 marca 2012, 12:45

autor: Łukasz Malik

Wytypuj wynik meczu i wygraj FIFA Street oraz koszulkę Barcelony

Mamy dla was 11 pudełek z grą FIFA Street oraz koszulkę Barcelony. Wystarczy poprawnie wytypować wynik pierwszego meczu ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów, w którym Barcelona zagra z Milanem.

Z okazji premiery FIFA Street, przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są gry FIFA Street oraz oficjalna koszulka Barcelony.

Wytypuj wynik meczu i wygraj FIFA Street oraz koszulkę Barcelony - ilustracja #1

Z asfaltowych boisk i hal sportowych przenosimy się do Ligi Mistrzów – Waszym zadaniem jest wytypowanie wyniku pierwszego meczu ćwierćfinałowego, w którym Milan zmierzy się z Barceloną. Mecz odbędzie się 28 marca o godzinie 20:45.

Wytypuj wynik meczu i wygraj FIFA Street oraz koszulkę Barcelony - ilustracja #2

1. Swój typ wyniku wraz ze swoją ksywką z gry-online.pl należy przesłać na adres verminus [małpa] gry-online.pl do 28 marca do godziny 20:00. Temat maila: Konkurs FIFA Street. W konkursie mogą brać tylko osoby, które zarejestrowały się na gry-online.pl przed 18 marca 2012, jedna osoba może przesłać jeden typ.

2. Pierwsza osoba, która poprawnie wytypuje wynik wygrywa koszulkę Barcelony oraz grę FIFA Street na wybraną platformę.

3. Kolejne 10 osób, które poprawnie wytypują wynik otrzymają grę FIFA Street. Do rozdania mamy pięć sztuk na PlayStation 3 oraz pięć na Xboksa 360. Pierwszeństwo w wyborze platformy będą miały osoby, które prześlą swój typ wcześniej.

4. Nagrody wyślemy na nasz koszt do 10 dni roboczych od zakończenia konkursu.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

FIFA Street

FIFA Street