Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 marca 2012, 12:35

autor: Sarge

Gra MMO w uniwersum gry Kingdoms of Amalur: Reckoning ukaże się w tym roku

Dyrektor artystyczny w 38 Studios ujawnił, że produkcja MMO w uniwersum gry Kingdoms of Amalur: Reckoning ukaże się jeszcze w tym roku. Jest to o tyle zaskakująca informacja, że nie wiemy nic konkretnego o tej pozycji.

Todd McFarlane z zespołu deweloperskiego 38 Studios wypowiedział się na temat Project Copernicus – tajemniczej produkcji MMO w uniwersum gry Kingdoms of Amalur: Reckoning. Okazuje się, że jest szansa na tegoroczną premierę tej pozycji.

W powyższym wywiadzie dla serwisu START dyrektor artystyczny ujawnił zaskakującą informację, że Project Copernicus ukaże się jeszcze w tym roku. Dokładnej daty wprawdzie nie podał, ale jest to duża niespodzianka zważywszy na fakt, że o tajemniczej produkcji nie wiemy niczego konkretnego. Więcej szczegółów zapewne poznamy już niedługo.

To nie pierwszy raz, gdy słyszymy o Project Copernicus (tytuł roboczy). W styczniu na jego temat wypowiedział się Curt Schilling, szef i współzałożyciel 38 Studios. Na razie wiadomo tylko, że produkcja będzie osadzona w uniwersum gry Kingdoms of Amalur: Reckoning. Twórcy pracują nad nią od kilku lat, bo pierwsze informacje na jej temat docierały do nas w 2007 roku.

Gra MMO w uniwersum gry Kingdoms of Amalur: Reckoning ukaże się w tym roku - ilustracja #1
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.