Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 6 września 2018, 10:45

Wysyp zdjęć z filmu Captain Marvel

W sieci pojawiło się sporo nowych materiałów z pierwszego filmu Marvela z kobietą w roli głównej. Oprócz głównej bohaterki, w którą wciela się Brie Larson, zobaczymy na nich młodszego Nicka Fury'ego (w tej roli ponownie Samuel L. Jackson) oraz kilku kosmitów.

Fani kinowego uniwersum Marvela na brak atrakcji raczej nie narzekają. W tym roku na dużym ekranie mogliśmy obejrzeć Czarną Panterę, Avengers: Wojnę bez granic oraz wciąż jeszcze emitowanego Ant-Mana i Osę, a na przyszły rok zaplanowane zostały kolejne trzy filmy o superbohaterach – Captain Marvel oraz kolejne części Avengers i Spider-Mana. Pierwszy z wymienionych doczekał się wielu nowych zdjęć, na których możemy zobaczyć m.in. tytułową bohaterkę w komiksowym kostiumie.

Brie Larson wcześniej występowała m.in. w Pokoju. Za rolę w tym filmie aktorka otrzymała Oscara. - Wysyp zdjęć z filmu Captain Marvel - wiadomość - 2018-09-06
Brie Larson wcześniej występowała m.in. w Pokoju. Za rolę w tym filmie aktorka otrzymała Oscara.

Zdjęcia, pochodzące z Entertainment Weekly, możecie obejrzeć poniżej. Oprócz tytułowej superbohaterki, w którą wcieli się Brie Larson, przedstawiają one m.in. młodszego Nicka Fury’ego (w tej roli ponownie Samuel L. Jackson) oraz kilku przedstawicieli kosmicznych ras. Akcja Captain Marvel rozegra się w latach dziewięćdziesiątych i skupi na postaci Carol Danvers, byłej żołnierz amerykańskich sił powietrznych, która dołącza do elitarnej militarnej jednostki kosmicznej rasy Kree i staje się jedną z najpotężniejszych bohaterek w galaktyce. Gdy Ziemia znajdzie się w epicentrum konfliktu między dwiema kosmicznymi potęgami, Danvers zostanie zmuszona do powrotu na rodzimą planetę.

Za kamerą Captain Marvel stanęli Anna Boden i Ryan Fleck, duet, który wcześniej współpracował m.in. przy Szkolnym chwycie i Urodzonych zwycięzcach. Oprócz Brie Larson i Samuela L. Jacksona, w filmie wystąpią również Ben Mendelsohn, Djimon Hounsou, Lee Pace, Jude Law i Clark Gregg. Obraz zadebiutuje w polskich kinach 8 marca 2019 roku.

Wysyp zdjęć z filmu Captain Marvel - ilustracja #2

Wysyp zdjęć z filmu Captain Marvel - ilustracja #3
Wysyp zdjęć z filmu Captain Marvel - ilustracja #4
Wysyp zdjęć z filmu Captain Marvel - ilustracja #5
Wysyp zdjęć z filmu Captain Marvel - ilustracja #6
Wysyp zdjęć z filmu Captain Marvel - ilustracja #7
  1. Oficjalna strona Marvela
  2. Więcej zdjęć