Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 marca 2012, 20:02

autor: Ender

Wystartowały beta-testy dodatku World of Warcraft: Mists of Pandaria

Firma Blizzard poinformowała, że wystartowały już oficjalne beta-testy najnowszego dodatku do World of Warcraft, zatytułowanego Mists of Pandaria.

Wystartowały beta-testy dodatku World of Warcraft: Mists of Pandaria  - ilustracja #1

Na oficjalnej stronie gry World of Warcraft, pojawiła się informacja o rozpoczęciu beta-testów jej najnowszego dodatku, zatytułowanego Mists of Pandaria. Tak więc, wszystkie osoby, które pocztą elektroniczną dostaną zaproszenie do uczestnictwa w testach, będą mogły przekonać się na własnej skórze jakie zmiany w Azeroth szykują deweloperzy z Blizzarda. Pierwsza fala listów z zaproszeniami jest przesyłana do osób posiadających wykupiony Annual Pass, przedstawicieli internetowych serwisów fanowskich oraz beta testerów, którzy wyrazili chęć udziału przez opt-in.

Początkowy etap testów pozwoli graczom wcielić się w niskopoziomowego Pandareana (level od pierwszego do dziesiątego). Kolejne uaktualnienia bety pozwolą graczom na zmierzenie się z trudniejszymi wyzwaniami. Warto dodać, że Blizzard ostrzega przed możliwymi próbami wyłudzeń dostępu do konta. Jeżeli nie jesteśmy pewni czy zaproszenie do bety jest prawdziwe, powinniśmy sprawdzić nasz profil na Battle.net.

Ponieważ graczy nie obowiązują żadne obostrzenia dotyczące publikacji materiałów z tworzonego dodatku, w sieci już pojawiły się pierwsze dokładne informacje co do jego zawartości. Serwis WoW Insider opublikował na przykład obszerną listę nowych enchantów broni oraz glifów.

World of Warcraft: Mists of Pandaria jest czwartym dodatkiem dla gry World of Warcraft, który już przeszło od siedmiu lat może pochwalić się tytułem najpopularniejszego MMORPG na świecie. Od samego początku, nadchodzący add-on wzbudza spore kontrowersje wśród największych fanów uniwersum stworzonego przez firmę Blizzard. Graczom nie podoba się zwłaszcza nowa rasa Pandarean, którą wprowadza dodatek. Twórcy liczą jednak, że premiera Mists of Pandaria zwiększy zainteresowanie starzejącym się tytułem i zahamuje znacząco spadek liczby grających, który jest już od jakiegoś czasu jest zauważany przez producentów.