Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 30 grudnia 2015, 10:19

autor: Góral

Wystartowała nowa wersja forum GRY-Online.pl

Tuż przed końcem roku uruchomiliśmy nową wersję naszego forum dyskusyjnego. Wraz z nią pojawił się szereg nowinek, o których przeczytacie w rozwinięciu wiadomości.

Nadchodzi nowy rok, więc nadszedł czas na nowe forum. - Wystartowała nowa wersja forum Gry-OnLine.pl - wiadomość - 2015-12-30
Nadchodzi nowy rok, więc nadszedł czas na nowe forum.

Uruchomiliśmy nową wersję (obecnie jest to jeszcze beta) forum dyskusyjnego, w której wprowadziliśmy szereg rozmaitych nowości. Pojawiły się m.in. odpowiedzi na posty, zapamiętywanie ustawień na koncie, a nie w plikach cookie, możliwość dodawania filmów do postów, ignorowanie wybranych użytkowników oraz wątków. Nie zabrakło także zmian emotikonów, dodaliśmy funkcję oceniania wątków łapkami oraz przydzieliliśmy komentarze z gry-online.pl do odpowiednich kategorii tematycznych. Oczywiście to nie wszystkie niespodzianki – po pełną rozpiskę, wraz z instrukcjami związanymi z nowymi funkcjami, odsyłamy do stosownego wątku na forum, gdzie Soulcatcher szczegółowo wyjaśnił wszystkie kwestie.

Jednocześnie zachęcamy do dzielenia się z nami informacjami o napotkanych błędach. W kolejnym uaktualnieniu forum zamierzamy wprowadzić rozbudowany profil użytkownika z listą gier (ulubione, ukończone, ocenione itd.), możliwość oceniania łapkami wszystkich materiałów publikowanych w serwisie informacyjnym i nie tylko.