Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 marca 2012, 20:15

autor: Ender

Wystartowała kolejna odsłona popularnej akcji Humble Bundle

Właśnie wystartowała kolejna odsłona akcji Humble Bundle for Android, w której kupimy gry działające na urządzeniach z systemem operacyjnym Android. Jak zawsze, gracze mogą sami ustalić cenę jaką zapłacą za oferowane tytuły, a po przekroczeniu pewnej sumy czekają na nich dodatkowe bonusy.

Wystartowała kolejna odsłona popularnej akcji Humble Bundle - ilustracja #1

Właśnie rozpoczęła się kolejna odsłona popularnej akcji Humbe Bundle. Humble Bundle for Android 2 jest już drugą paczką gier niezależnych, której wchodzące w skład tytuły działają na urządzeniach z systemem operacyjnym Android. Wszystkie sprzedawane gry dostępne są oczywiście również w wersjach na inne platformy, takie jak Linux, Mac i Windows. Jak zwykle, gracze sami ustalają ile chcą zapłacić i jaką część tej wpłaty przeznaczą na cele charytatywne. Po przekazaniu sumy wyższej niż aktualna średnia otrzymamy grę Swords & Soldiers. Warto zaznaczyć, że aby dostać klucz rejestracyjny, pozwalający nam na aktywowanie zakupionych tytułów w serwisie Steam, musimy wydać przynajmniej jednego dolara.

W tej chwili, w zestawie znajdziemy pięć zróżnicowanych produkcji. Pierwszą jest rozbudowane klasyczne i turowe RPG Avadon: The Black Fortress (w przypadku systemu Android produkcja działa jedynie na tabletach). Druga to dwuwymiarowa platformówka Canabalt, w której bez tchu biegniemy po dachach wysokich budynków, uciekając przed inwazją obcych. Trzecia i czwarta są tytułami logicznymi. W Zen Bound 2 staramy się jak najdokładniej obwiązać liną trójwymiarowe obiekty, natomiast Cogs stawia przed nami szereg mechanicznych łamigłówek. Ostatnia to wspomniana już szybka i prosta dwuwymiarowa strategia Swords & Soldiers.

W paczce gier znajdziemy również cyfrowe ścieżki dźwiękowe gry Canabalt, Zen Bound 2 oraz Swords & Soldiers.