Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 17 lutego 2012, 14:30

autor: Hed

Wystartował Plebiscyt GRA ROKU 2011 – wybierz swoje ulubione tytuły!

Wystartował tegoroczny Plebiscyt GRA ROKU 2011, w którym możecie wybrać najlepsze gry ubiegłego roku. Przygotowaliśmy kilkanaście kategorii i specjalną promocję dla głosujących osób. Która produkcja zatriumfuje? To zależy tylko od Was.

Wystartował Plebiscyt GRA ROKU 2011 – wybierz swoje ulubione tytuły! - ilustracja #1

Nadeszła ta chwila, kiedy możecie wybrać najciekawsze produkcje ubiegłego roku – wystartował wielki plebiscyt serwisu gry-online.pl na GRĘ ROKU 2011. W szranki stają dziesiątki gier podzielonych na różne kategorie. Tylko od Was zależy, które z nich zatriumfują i przejdą do historii. Zapraszamy do głosowania wszystkich Czytelników. Czas rozpocząć igrzyska!

Kategorie

Tegoroczny plebiscyt został podzielony na 15 kategorii. Wybieramy najlepsze gry na poszczególne platformy i tytuły wyróżniające się między innymi pod względem trybu multiplayer, grafiki, czy muzyki. Jedna z ponad 20 najgorętszych produkcji zostanie Waszą grą roku 2011. Macie też możliwość wybrania najlepiej zapowiadających się tytułów w 2012 roku.

Terminy i zasady

Plebiscyt potrwa od 17 lutego do 15 marca do godziny 12.00. Ostateczne wyniki głosowań zostaną opublikowane 19 marca o godzinie 10.00. Zasady konkursu są proste: każdy Czytelnik gry-online.pl z potwierdzonym kontem może oddać po jednym ważnym głosie w danej kategorii. Po wybraniu tytułu, można zmienić go później na inną grę.

Wystartował Plebiscyt GRA ROKU 2011 – wybierz swoje ulubione tytuły! - ilustracja #2

Abonament za darmo

W trakcie trwania Plebiscytu GRA ROKU 2011 będzie obowiązywała specjalna promocja abonamentowa. Każdy użytkownik serwisu będzie mógł aktywować lub przedłużyć Abonament GRY-OnLine za darmo. Dzięki niemu otrzymacie dostęp do wszystkich materiałów na okres tygodnia od chwili aktywacji. Szczegóły znajdziecie na stronie konkursowej.

Zagłosuj!

W razie wątpliwości odsyłamy do regulaminu plebiscytu i wyjaśnienia zasad dobiera gier do poszczególnych kategorii. Proces głosowania został też przedstawiony krok po kroku na specjalnej stronie. Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was do głosowania. Wybierzcie dobrą grę roku 2011!