Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 31 maja 2021, 13:00

autor: AlexB

Nowy zwiastun Jungle Cruise z ciepłym przyjęciem; The Rock prezentuje plakat

Pod koniec ubiegłego tygodnia w sieci pojawił się nowy zwiastun filmu Wyprawa do dżungli (ang. Jungle Cruise). Został on ciepło przyjęty przez widzów. Zadowolenia z takiego obrotu spraw nie krył Dwayne „The Rock” Johnson, czyli gwiazda widowiska. Przy okazji opublikował on plakat nadchodzącej produkcji.

30 lipca w kinach oraz na platformie Disney+ (po wykupieniu tzw. Premier Access) zadebiutuje nowa przygodowa produkcja Disneya. Będzie nią Wyprawa do dżungli (ang. Jungle Cruise) w reżyserii Jaume'ego Collet-Serry, odpowiedzialnego między innymi za Sierotę, Non-Stop czy nadchodzącego Black Adama. W miniony czwartek światło dzienne ujrzał nowy zwiastun tej pozycji. Możecie go obejrzeć poniżej.

Trailer spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony widzów. Bardzo ucieszył się z tego Dwayne „The Rock” Johnson, który będzie jedną z gwiazd tytułu. Swoją radość aktor wyraził na Instagramie. Przy okazji zaprezentował także nowy plakat produkcji, utrzymany nieco w stylu prac Drew Struzana.

Prócz Johnsona w Wyprawie do dżungli zobaczymy między innymi Emily Blunt, Édgara Ramíreza, Jacka Whitehalla, Paula Giamattiego oraz Andy'ego Nymana. Warto zwrócić uwagę na fakt, że muzykę do produkcji napisał siedmiokrotnie nominowany do Oscara James Newton Howard.

  1. Oficjalna strona internetowa Disneya