Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 12 października 2019, 08:15

autor: Serek

Jungle Cruise - Dwayne Johnson znowu w dżungli w nowym filmie Disneya

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun nowego filmu Disneya. Jest nią Jungle Cruise, czyli nietypowa przygoda w dżungli, w której zobaczymy Dwayne'a Johnsona i Emily Blunt. Premiera widowiska w lipcu 2020 roku.

The Rock pomoże kolejnej damie w opresji. Prawdziwy dżentelmen. - Jungle Cruise - Dwayne Johnson znowu w dżungli w nowym filmie Disneya - wiadomość - 2019-10-13
The Rock pomoże kolejnej damie w opresji. Prawdziwy dżentelmen.

Dwayne Johnson to prawdziwy wielbiciel natury i dzikiej przyrody. Ostatnimi laty widzieliśmy go już w dżungli przy okazji dwóch odsłon Jumanji, a także w Rampage: Dzikiej furii. Okazuje się, że aktor ponownie trafi do uwielbianego przez siebie środowiska. Wszystko za sprawą nowego filmu Disneya, Jungle Cruise, którego zwiastun pojawił się na oficjalnym kanale studia w serwisie YouTube. Możecie go zobaczyć poniżej. Amerykańska premiera widowiska została zaplanowana na 24 lipca 2020 roku.

Pełnemu testosteronu aktorowi na ekranie towarzyszyć będzie Emily Blunt, wcielająca się w Lily Houghton - poszukiwaczkę przygód, która wyrusza na misję badawczą do amazońskiej dżungli. Bohaterka potrzebuje jednak transportu i w ten sposób spotyka kapitana pewnej łodzi (w tej roli Dwayne Johnson). Razem przetrwają walkę z niegościnną roślinnością oraz starożytnymi zagrożeniami. Film został zainspirowany popularną atrakcją z parku rozrywki Disneya.

Jungle Cruise zapowiada się jako lekka i przyjemna przygoda. Po trailerze można wnioskować, że film będzie nieco podobny do Indiany Jonesa. Poszukiwanie skarbu, tajemnica w tle, wrogowie, którzy chcą powstrzymać bohaterów. Oprócz nazwisk, które wypełnią nagłówki, na ekranie zobaczymy także Edgara Ramireza, Jacka Whitehalla, Jessego Plemonsa czy Paula Giamattiego. Za kamerą stanął natomiast Jaume Collet-Serra.

  1. Oficjalna strona internetowa Disneya