Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 października 2019, 08:26

Fortnite: Chapter 2 zaoferuje nową mapę i motorówki?

Dzięki przeciekowi dowiedzieliśmy się, że następnym etapem rozwoju Fortnite nie będzie zwykły jedenasty sezon. Zamiast tego gra zostanie przemianowana na Fortnite: Rozdział 2 i otrzyma nową mapę, gdzie wykorzystamy łodzie motorowe.

Fortnite: Chapter 2 zaoferuje nową mapę i motorówki? - ilustracja #1
Dziesiąty sezon Fortnite ruszył 1 sierpnia tego roku.

Obecnie fani Fortnite cieszą się dziesiątym sezonem, ale nikt nie ma wątpliwości, że na tym nie zakończy się rozwój tego przeboju. Do sieci wyciekły informacje sugerujące, że autorzy, czyli ludzie ze studia Epic Games, mają w planach coś znacznie większego niż tylko kolejne sezony.

Z przecieku wynika, że zamiast tradycyjnego 11. sezonu następnym etapem w rozwoju gry będzie przemianowanie jej na Fortnite: Rozdział 2. Źródłem tych informacji jest włoska wersja serwisu App Store, gdzie przez przypadek zbyt wcześnie wgrano grafikę z logo Fortnite: Capitolo 2.

To tylko jedna grafika, ale mówi wiele o planach twórców. Nadchodzące zmiany muszą być spore, jeśli Epic Games uznało za stosowne opatrzyć całość nazwą „Rozdział 2” zamiast spodziewanego 11. sezonu. Obrazek sugeruje, że wreszcie otrzymamy zupełnie nową mapę. Jedną z jej głównych atrakcji będą obszary wodne, po których będziemy przemieszczali się za pomocą łodzi motorowych.

Przypomnijmy, że Fortnite dostępne jest na PC, konsolach Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch oraz urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android. Dziesiąty sezon gry ruszył 1 sierpnia tego roku. Spodziewamy się, że Rozdział 2 zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Poradnik do gry Fortnite: Battle Royale